Plovdiv MTG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

04.09.2011 Report ... of Death

+4
Os1rus
v3x
Warx
archdevil
8 posters

Go down

04.09.2011 Report ... of Death Empty 04.09.2011 Report ... of Death

Писане by archdevil Нед Сеп 04, 2011 7:59 pm

Мн съм уморен и ми се спи,но исках да си запазя темата.Утре по някое време ще го напиша.Беше мн епик от моя гледна точка Smile
archdevil
archdevil

Брой мнения : 313
Join date : 28.05.2011
Age : 40
Местожителство : plovdiv

Върнете се в началото Go down

04.09.2011 Report ... of Death Empty Re: 04.09.2011 Report ... of Death

Писане by Warx Нед Сеп 04, 2011 8:16 pm

OF DEAAAAAAATH Twisted Evil
Warx
Warx

Брой мнения : 44
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

04.09.2011 Report ... of Death Empty Re: 04.09.2011 Report ... of Death

Писане by v3x Нед Сеп 04, 2011 8:28 pm

Warx написа:OF DEAAAAAAATH Twisted Evil
Т'ва!
v3x
v3x

Брой мнения : 249
Join date : 28.05.2011
Age : 33
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

04.09.2011 Report ... of Death Empty Re: 04.09.2011 Report ... of Death

Писане by Os1rus Нед Сеп 04, 2011 8:29 pm

Doh, пишете репорти :Д
Os1rus
Os1rus

Брой мнения : 303
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

04.09.2011 Report ... of Death Empty Re: 04.09.2011 Report ... of Death

Писане by archdevil Пон Сеп 05, 2011 2:12 pm

Ето и рипорта..... оф детхххххх Smile
Точно преди да почнем реших, че мога вместо фечове да използвам тераморфик експансове и еволвинг уайлдс, за изтъняване на дека и шъфъл от време на време. В крайна сметка на места ми помагаше, на места ме забавяше. Но крайния резултат ми хареса Smile
Първа игра - срещу Роро - тва и предния път се случи.
Някак си успях да му вкарам достатъчно демидж преди да си е изкарал големите гадове и да ми изконтри половината дек Smile За втората игра сайднах вандали и акт оф агрешън и акт оф трийзън. Той сайдна някви неща, но това не му помогна. Съжалявам, но вече ми се губят детайлите от отиграванията. 2-0 срещу него и първа победа за мен за деня Smile
Втора игра - срещу Генади - до сега все ме е бил и се притесних, че и този път няма да ми се размине. В тези три игри дека ми просто върза невероятно. Първата я загубих и сайдборднах. Акт оф трийзън, дисмембър и не помня още кво.
Играта си вървеше нормално, той ми вадеше някви скинрендъри, някви вампири, глиса и в един момент пеляка уърм. Не помня тая бласфемия кога я направих, но с единия скинрендър се случи следното. Исках да атакувам, но скинрендъра ме притесняваше. Имах акт оф трийзън и сиъринг блез в ръка.Може би и маунтин. В моя ход играя маунтин и активирам Лендфола на Сиъринг блейза, но не го играх веднага. Играх акт оф трийзън взех му скинрендъра, нападнах с него и с квото имах мое на батълфийлда и във втория мейнфейз реших, че за да се оттърва от скинрендъра, не е нужно да чакам следващ ход, а мога и сега. Понеже имах достатъчно кръв, реших че мога да се изгавря мн брутално и да бия Сиъринг блеза по скинрендъра и понеже аз го контролирах си забих и 3 демидж на мен Smile Генади не очакваше подобен ход. В интерес на истината сам се изненадах и аз не го очаквах Smile Генади остана на 3 живот и ми изкарва Пелака уърм качва си живота със 7 до 10 и аз се садвам. Имам в игра гоблин гайд и два Чандра феникс.Мисля че и глиса се появи по някво време. Единия ход пропусна атаката с червея. На следващия реши да атакува. Мисля че и двата феникса бяха тапнати за атака.Блокнах с гайда, платих едно мана и 4 живот и играх безценния дисмембър, който си стисках в ръка Smile След това беше въпрос на време да го надвия. Третата игра срещу него беше мн бърза. Дека ми никога не ми е връзвал така брутално до сега SmileВ първата ръка имах 2 гоблин гайд 1 флейм слаш 1 феникс и другото май бяха земи. Понеже той започна първи сложи Форест и Бърдс оф Парадайс. От горчив опит знам, че птичката хич не е безобидна и вместо на първи ход да играя Гайд, както повечето РДВ биха направили, предпочетох да флейм слашна птичката. Това го забави достатъчно, за да мога на втори ход да вкарам 2 гайда и да ударя за 4. Трети ход - вадя феникс, той няма нищо и му набивам още 6.Още малко и успях да го убия Smile 2-1 за червеното ми декче Smile
Резултат 2-0
Чак се развълнувах Smile Третата игра компа ме пеърна с Бени. Първата игра бях мн бърз и не му стигаха контрите, за да ме спре навреме. Оставих го на 1 живот, той мн се вкисна, но не ми остави място да дишам вече от контри, на мен дека ми спря, той изкара гидеон и бях до там. ГГ. Бени каза че с такива декове трябва да има някъв негър вън пред магазина дет да чака и .... сещате се сами Smile Много темпо и мн бърн. Но втората игра не ми върза толкова добре, той имаше мн контри и като цяло нищо не можах да направя. Само си спомням че първата игра на първи ход не можах да изкарам нищо, но на втори ход му изкарах два Скампа и на трети ход успях да му ги взривя в лицето за 8 демидж Smile Та 0-2 за Бени
Резултат 2-1
Последен рунд срещу Драгни - поредния бал дек. Пичове почвам да го намразвам тва, честно.
Първата игра го почнах мн здраво, той се вкисна и се отказа. И двамата сайдборднахме. Той с тва бяло кво да сайдбордне - Кор Файъруолкър!!!! Аз направих една камара глупости. Не бях виждал файъруолкър с меч, но в двете следващи игри, видях. Не можах да спра тапия файъруолкър и двете игри и Драгни ме би 1-2.
Крайния резултат 2-2 и пети Smile
Като цяло съм мн доволен как ми връзва дека, но ми е пределно ясно, че срещу бяло съм загубен. Бени и Драгни бяха мн изненадани, че играя Комбъст, но картата е мн добра и си върши перфектно работата Smile
Сега е ваш ред да си разкажете Smile
archdevil
archdevil

Брой мнения : 313
Join date : 28.05.2011
Age : 40
Местожителство : plovdiv

Върнете се в началото Go down

04.09.2011 Report ... of Death Empty Re: 04.09.2011 Report ... of Death

Писане by Onewithnothing Пон Сеп 05, 2011 4:01 pm

Първи рунд бия Калоян. Една ми я измъкна с Мир БАТЪЛСФЕРА ъф ол тингс, но другите 2 го наказах.

Втори рунд ме смачка Бернар. Първа игра дека просто не върза, почвам с 2 мана и хоук и следващите 2 хода тегля само скуадрон хоукове, след което - само земи. Накрая на полето имах 3 обливиън ринга за гидеон, елспет и уърмкойл и елспет готоваза ултимат, а бернар - 2 експлодиращи луминарха. Даже и да гръмна елспеткката ме довършват Гидеон и Уърма. Втора игра - също толкова мъчитело. Втори ход - Аболишър, трети - уор енд пийс сорд, с който през цялата игра ударих само еднъж (за 12 дмг) и после си взе от ратчетка. втория го сполетя също някква гадост. ПРОКЛЯТИЕ, ЗАЩО ИМАМ 13 ЗЕМИ НА МАСАТА ПААААААААААК! Проппадналяк. С генади имахме неразбирателство за това как си играя нещата, той разправяше, че съм си прахосал един ход и Титана. Деазнам, може и тъй да е, но даже и да е така най-добрия ми шанс беше за дроу.

Трети рунд - Краси. Is this what i've been reduced to? Berating up small children? Apрarently so. 2/0 за мен. Сад, рийли.

Четвърти рунд - Апостол. Първа игра ме нагоря за нула време. втора сахднах 4 файъруолкъра. Един влезе в опънинг хенд. Медно. Не можа да ме източи под 15. Трета - тегля всички неща за по 5 и 6 мана, които мога и 2 ринга. ФААААк, мулиган. Тоя път па няма ни една земя. ДАМНЕЙШЪНС! Ок, пробваме още един път мулиган, предид а консийднем... а, 2 земи и Нестинар. Тя па тая взех че я взех.

В крайна сметка обаче имам чувството, че или Ги го е пеър-ъпнали, че да играе с Бернар на финала (ако е имал загуба) или нещо стендингса се е бъгнал. или пък най-накрая се е оправил. Смисъл не играх на финал па излязах втори. До сега никога не се е случвало. Дали мога да се надявам, че са оправили нещо? Ще да видим. Иначе по мои груби сметки, даже и да бях бил втората и да бяхме дроунали с Бернар резултата сигурно щеше да е същия. Той има лошия навик да бие на нула, а аз понякога оставям да ме бият по една игра. От друга страна ми е малко слаш/кеър, взех си 5та Глиса, нека той да си влачи дисмембъра. Толкова ми е радостно, че тарпитове, колонади и луминарси повече няма да ми мътят водата, че честно казано ми е все едно за няккъв си дисмембър.
Onewithnothing
Onewithnothing

Брой мнения : 535
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

04.09.2011 Report ... of Death Empty Re: 04.09.2011 Report ... of Death

Писане by Rator Пон Сеп 05, 2011 4:14 pm

"Той има лошия навик да бие на нула" - Ahahahaha Very Happy Very Happy Very Happy Разцепваш Very Happy


Иначе Апостоле и аз бих убил птичката оная игра. В смисъл добър плей, според мен точно така трябва да се направи - доста по- важно ти е той да не вземе екстра ход отколкото някви си 2 демидж. GJ.

Браво за репортите! Продължавайте да правите има кой да ги чете Very Happy Very Happy
Rator
Rator

Брой мнения : 690
Join date : 28.05.2011
Age : 30

Върнете се в началото Go down

04.09.2011 Report ... of Death Empty Re: 04.09.2011 Report ... of Death

Писане by Hex Пон Сеп 05, 2011 4:21 pm

Първи рунд : Ванков (UB midrange?)
първата игра ме бие, щот съм грийдав с DoJ
следващите две научи кво е луминарч the hard way
1-0
Втори рунд:Краси (UB control.)
просто drawn out дълги 2 игри, които бяха в кърпа вързани, само трябаше да мина през всичките контри и ремувъл.
2-0
Трети рунд:Генади(BG ramp + Sorin stuff??)
първата игра беше неприятно дълга и бях пребит от бой от два скинрендъра. unfortunate.
втората игра беше много грозна гледка - влезна ми 1та бройка мирън крузейдър, който Джи няма реалистичен начин да убие, закачам му на следващия ход меч на войната и мира и атакувам за 22 ...
трета игра - имах в ръката същия изверд, който излезна на 3ти ход и 5 хода по-късно приключи играта.
3-0
четвърти рунд: Бени(UW luminarch control, you know - shits.)
първата игра беше изключително неприятна, гълъба ми беше изконтрен и стъкнах на 4 земи, след което колонадата ми гръмна и той можеше да си играе спеловете както му е на кеф. died soon afterwards to Jace, Gideon and Elspeth
втората игра мина като мед, всичко кеото направих е да имам 3 hawk-a в игра и да го хамаля с тях цяла игра, по едно време направи condemn по 2 от 3-те и аз си играх последния, за да ги намеря отново. брутални са тия гълъби, ей.
1-1 сме вече и е the game of truth-кой ще е първи и кой трети..
тегля средно добра ръка - jace beleren, gideon, elspeth, spell pierce и 3 земи, 2 от които дуалки и 1 тектоник едж
не помня какво точно стана със спеловете ми, ама помня, че той имаше прекалено много контри за да ми влезне който и да е от типовете, не видях цяла игра нито една птичка, меч или титан. По едно време той остана с 1-2 карти в ръката и изкара джейс, аз имах Sun titan да върна моя джейс и да убия неговия, обаче Бени имаше Cancel като 1 от 2те карти в ръка. Та, следващите 5-6 хода той не спря да тегли от джейс, 1-2 преодрейна и 2 jace's ingenuity-та, докато аз теглих basic lands. само. Когато изтеглих нещо релевантно, вече беше късно и той контролираше прекалено много неща. преби ме с луминарч в крайна сметка,
3-1.
и заради тъпата трета игра накрая взех някъв тотален краполяк, а Бени взе Дисмембър от чист късмет, пък Драгни взе Глиса.


ПС: Драгни, тва се случва всеки път. Никога не е втори тоя, който е играл на финал и е загубил там, просто заквото системата ни не е single elimination, както е по принцип в топ 8, ами е swiss, points-based. Тъй че be glad you were second, аз дори до там не стигнах, а пък бях по-близо.
Hex
Hex

Брой мнения : 248
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

04.09.2011 Report ... of Death Empty Re: 04.09.2011 Report ... of Death

Писане by Rator Пон Сеп 05, 2011 4:26 pm

Всичките репортове, които са concerning me включват нещо от сорта на "не помня точно, но той имаше прекалено много контри и накрая и блабла и контри много" Very Happy

Имаше такива отигравания оная 3тата игра Ги, че направо исках да снимам играта и да я преиграем обаче някой друг да бъде на моето място!
Rator
Rator

Брой мнения : 690
Join date : 28.05.2011
Age : 30

Върнете се в началото Go down

04.09.2011 Report ... of Death Empty Re: 04.09.2011 Report ... of Death

Писане by Hex Пон Сеп 05, 2011 4:28 pm

Само да адна, че не бях спал ~ 30 часа, бях свирил цяла нощ и бях яко труп, ама не мисплейнах тая игра, просто дека ме прееба по едно време. Просто не помня какво беше защото като се прибрах, взех да спя и се събудих в миднайт, гледах сериали цяла нощ до 6, станах в 8 и бях на работа днеска от 9 до 2 и съм mindfucked от шитав сън и спорене с наркомани.

PS: иначе, играта наистина беше яка, поне преди да започна да тегля само земи, когато ти беше в общи линии exposed. всеки damn turn.
Hex
Hex

Брой мнения : 248
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

04.09.2011 Report ... of Death Empty Re: 04.09.2011 Report ... of Death

Писане by Baron Hellequin Пон Сеп 05, 2011 4:33 pm

archdevil написа:Оставих го на 1 живот

Тоя човек,Бени, тря да се сети да играе Near-Death Experience..xD
Baron Hellequin
Baron Hellequin

Брой мнения : 514
Join date : 28.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

04.09.2011 Report ... of Death Empty Re: 04.09.2011 Report ... of Death

Писане by archdevil Пон Сеп 05, 2011 4:39 pm

Бени никой не помни, щото си ни Майнд-контролнал и хората помнят само едни контри и нищо повече :Д

Пеца - точно на място - беше си мн Ниър Детффф Smile
archdevil
archdevil

Брой мнения : 313
Join date : 28.05.2011
Age : 40
Местожителство : plovdiv

Върнете се в началото Go down

04.09.2011 Report ... of Death Empty Re: 04.09.2011 Report ... of Death

Писане by Baron Hellequin Пон Сеп 05, 2011 4:42 pm

Тольо, и срещу мен оцеля така, гадината му с гадина. Very Happy
Baron Hellequin
Baron Hellequin

Брой мнения : 514
Join date : 28.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

04.09.2011 Report ... of Death Empty Re: 04.09.2011 Report ... of Death

Писане by Onewithnothing Пон Сеп 05, 2011 5:42 pm

Ги, наспи се и тогава вземи пак да обясняваш точно на МЕН как се става трети. Вероятно си спомняш щастливия период от 3 месеца, в който винаги играех 1-2 рунд с Бернар, след/преди което нямах загубена игра - винаги 3 място. Въпреки, че човека на 2ро място има 2 мача 2/1. Просто явно е имало значение в началото ли си падал или съвсем накрая.

@ бернар - виж си личните съобщения.
Onewithnothing
Onewithnothing

Брой мнения : 535
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

04.09.2011 Report ... of Death Empty Re: 04.09.2011 Report ... of Death

Писане by Warx Пон Сеп 05, 2011 8:15 pm

биха ме първия кръг някак си.. втория май го бих.. третия съм към 70% шанс че бих... четвъртия паднах от някой.
общо взето не помна нищо .
Warx
Warx

Брой мнения : 44
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

04.09.2011 Report ... of Death Empty Re: 04.09.2011 Report ... of Death

Писане by Onewithnothing Вто Сеп 06, 2011 9:46 am

Третия падна от мен. Четвъртия си бил. Четвърти кръг играх с Апостол.
Onewithnothing
Onewithnothing

Брой мнения : 535
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

04.09.2011 Report ... of Death Empty Re: 04.09.2011 Report ... of Death

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите