Plovdiv MTG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

07 08 2011 short report

5 posters

Go down

07 08 2011 short report Empty 07 08 2011 short report

Писане by archdevil Нед Авг 07, 2011 7:16 pm

Винаги съм искал да напиша репорт, само дето не помня много Smile (Сигурно е от ЕГН-то).
Първо бях срещу Роро. Този мач го чаках от много време и бях много развълнуван Smile
Първата игра нещата се развиха добре за мен. И двамата се флъднахме много жестоко. Той остана на 1 живот, а аз се молех за някъв бърн, за да му спестя мъките. Изтеглих Лайтнинг болт, той ми игра Мана лийк. И понеже се бяхме флъднали много и мана валяло, си платих 3 като пич. Той вади втори Мана лийк, аз пак плащам и след това вади 3ти Мана лийк. Остава без ръка, а аз нямам достатъчно мана. Та успя да ми изконтри болта.
На неговия ход не помня какво игра, но не беше голяма заплаха. Просто ми трябваше да му шибна 1 демидж и да се свърши. На моя ход изтеглих Волт Чардж или Галваник бласт, той нямаше контри и играта свърши. Втората беше нещо подобно, само че той имаше достатъчно лендки за да ме бъхти с Тар Пит. Не му беше останало много кръвчица и го опуках набързо. Изиграхме трета ей така за фън, ама ме сгъна със сфинкс. На мен просто нищо не ми идваше.Та 2-0 за Червения шрайн Smile
Втора игра срещу Анани - моно ред, подобно на мойто и не съвсем. Първата беше много забавна. Всичко много хубаво, ама нищо не влезе както и когато трябваше. Той си сложи два шрайна като пич и почна да си ги помпи. Трепеше къде що видеше кричър. По едно време и рачет бомб ми изкара. Аз нямах никъм Артефакт хейт. Напомпи си шрайновете до към 17-18 заби ми един лайтнинг и ги чупи в един ход, за да ме довърши. Сайдборднах вълшок рефюджита и маник вандали, за да не се повтори първата игра. В крайна сметка картите си свършиха добре работата и крайния резултат е 2-1 Smile
Третата беше срещу Генади. Моно бяло с Елспет. Мамка му, почвам да го намразвам тва бяло. Много екзайл, много чудо. Първата беше оспорвана. Изкара Хиро ов блейдхолд, на следващия ход атакува и изкара два токена. Аз имах само арсонист на масата, но стисках волт чардж и имах 3 мана свободна. И Хирото си замина безславно. Не помня дали успях да бия поне една игра, но следващата беше кошмар. Не ми остави нищо да играя като хората. Само ми махаше животинките. По едно време тотално се скрюнах. Той извади Елспет, хийлна се после ми изкара някви солджъри, на мен нищо не ми идва,после пак се хелна,после пак солджъри и играта приключи.
Четвъртата беше срещу Янко. Признавам си подцених го. Освен това много идиотски сайдборднах срещу него. Размаза ме доста бързо. Едната игра имах шансове да го утепа. Бях си напомпал шрайна на 9 и мислех на следващия ход да го гърмя. Той беше на 13 живот. За съжаление той топ декна Обливиън ринг, аз се бях тап аутнал - щото съм алчен и това беше. 0-2 Sad
Завърших 5ти от 11, което за мен си е супер класиране. Остава само да се науча, че целия бърн трябва да отива по играча! Пичове извинявам се, ако съм разместил някоя игра или събитие. Просто не помня много последователността на кое след кое беше Smile
P.s.Бени, много искам да си тествам дека срещу тебе Smile
archdevil
archdevil

Брой мнения : 313
Join date : 28.05.2011
Age : 40
Местожителство : plovdiv

Върнете се в началото Go down

07 08 2011 short report Empty Re: 07 08 2011 short report

Писане by Rator Нед Авг 07, 2011 7:48 pm

Хахахаха, браво Апостоле, много як репорт! Майна правете репорти, не се срамувайте или квото и да е било, най- малкото винаги ще имате поне 1 човек (гледам себе си по някъв начин там), който да ги чете!
Rator
Rator

Брой мнения : 690
Join date : 28.05.2011
Age : 30

Върнете се в началото Go down

07 08 2011 short report Empty Re: 07 08 2011 short report

Писане by Rator Нед Авг 07, 2011 7:49 pm

Добре, а къв е тоя валакут дето е бил в Пловдив бре?
Rator
Rator

Брой мнения : 690
Join date : 28.05.2011
Age : 30

Върнете се в началото Go down

07 08 2011 short report Empty Re: 07 08 2011 short report

Писане by archdevil Нед Авг 07, 2011 7:52 pm

На Мартин. Само че не можах да се докопам до там, за да разбера. Генади ме би и играх с Янко, а те си играха двамата.
archdevil
archdevil

Брой мнения : 313
Join date : 28.05.2011
Age : 40
Местожителство : plovdiv

Върнете се в началото Go down

07 08 2011 short report Empty Re: 07 08 2011 short report

Писане by Rator Нед Авг 07, 2011 7:54 pm

Мартин???? МОАР ИНФО! Стига с тея 2 изречения!
Rator
Rator

Брой мнения : 690
Join date : 28.05.2011
Age : 30

Върнете се в началото Go down

07 08 2011 short report Empty Re: 07 08 2011 short report

Писане by archdevil Нед Авг 07, 2011 7:55 pm

Мартин от София, който от време на време е идвал с Ани от София.
archdevil
archdevil

Брой мнения : 313
Join date : 28.05.2011
Age : 40
Местожителство : plovdiv

Върнете се в началото Go down

07 08 2011 short report Empty Re: 07 08 2011 short report

Писане by Onewithnothing Пон Авг 08, 2011 9:26 am

Марто от София. Брат на жената на Генади. Баджанака. Тва е пича, при който ми отидаха всите титани, зенити, рамп и почее. Има сглобен валакут, макар и не с билд, който ме кефи.

иначе - искате репорти - е на. Вчера играх с артефакт реда, само че не в пълен състав, щото анани последния път ми бешв взел някакви карти, част от които забравих кои са, други ги беше трейднал. Никога няма да му прстя за Чандра. Как да е.

1 рунд- Анани. Джъст май лък. Вчера го тествах дека около 2 часа срещу него, установихме че в този вид, без пироклизми мейн, успявам да взема 1/4 игри, защото само тогава успявам да изкарам червей на 4-5 ход. Изобщо не ми се занимаваше с него, казах му д апише 2/0 за себеси. После Марто фана моя дек и го би 2/1, щот анани се скрулна супвер много. В крайна сметка пак Анани му измъкна повече игри, но все пак... Как да е, пишем за Анани.

2 рунд - Калоян. Много го бих първата, с портал с закачен на него спайн. После 2 игри подред си изкара ЕДИНИЯ в дека луминарх ФОЙЛ. Иронията. Е, типеца поне е весел не можах да му се разсърдя. Проблематичното е, че не помня дали го бих или не в края на краищата, но май и третата игра не взех. Във всеки случай 2/1 за някой.

3 Рунд - Ицето хаджимаринов. Е тук бяха епичностните игри - той игра с УВ темпърд стийла ми, обаче беше много тъжно, щот нямаше достатъчно фикс и бая се бавеше от калър скрул. За тва и успях да го бия без особени усилия. Накрая отебахме цялата работа и взехме да си говорим за Д&Д. Туаз фън. 2/0

4 рунд - росен. Контар контра контра. Готиното отиграване беше, когато той си тапна ратчетката, за да сложи 4 каунтър на ратчетката, след което аз му я пролиферирах на 5, за да не ми чупи прототайп портала и да не мога д аму спамя уърмкойл енджини всеки ход ад инфинитум. Да ама for every thought, one memory rotten, както казват мориоците - някога знаех, че копие-токените копират и ЦМЦ-то. Ама вчера - не, и съответно портала ми беше ройлнат, понеже не съобразих, че ратчетката ще ми счупи токените не се сетих да я пролиферирам до 7 с волт чарджа, който държах в ръка, докато можех, а след това хилядите малки токенчета ги сполетя блек сън'с зенит. Поуката я знаем - знайте правилата на играта. Помага.

в крайна сметка обаче наще хора се класираха на първо и второ място и прибрахме един урабраск + още няккви краколяци.

После играхме ЕДХ с Росен и Векс. Аз се скрулнах до седмия машинен пъкъл на старата Фирексия и за цялата игра сигур съм изиграл 3 спела, 2 от които се контриха третия физълна без таргет, а Росен първо хиляда години подред баунсваше всичко на Векс с Джейс, после ни локна в комбо с мистична змия, сак аутлет и ним дет мантъл. Туаз нат фън.
Onewithnothing
Onewithnothing

Брой мнения : 535
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

07 08 2011 short report Empty Re: 07 08 2011 short report

Писане by Rator Пон Авг 08, 2011 10:05 am

Било е GG отвсякъде май, а?
Rator
Rator

Брой мнения : 690
Join date : 28.05.2011
Age : 30

Върнете се в началото Go down

07 08 2011 short report Empty Re: 07 08 2011 short report

Писане by Onewithnothing Пон Авг 08, 2011 11:56 am

От гледна точка на спечелени игри - много зле. Ама беше супер забавно, направихме доста яки трейдове... Кат цяло съм доволен.

БТВ, някой ако може да ми даде скайпа на Калоян ще съм много доволен.
Onewithnothing
Onewithnothing

Брой мнения : 535
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

07 08 2011 short report Empty Re: 07 08 2011 short report

Писане by unu Пон Авг 08, 2011 9:04 pm

Без майтап не съм сигурен... ама мисля, че е или unufrii или The Black Vegetable.
unu
unu

Брой мнения : 76
Join date : 15.06.2011
Age : 39

Върнете се в началото Go down

07 08 2011 short report Empty Re: 07 08 2011 short report

Писане by Os1rus Пон Авг 08, 2011 9:34 pm

unufrii е :Д
Os1rus
Os1rus

Брой мнения : 303
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

07 08 2011 short report Empty Re: 07 08 2011 short report

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите