Plovdiv MTG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

M12 пререлийс репорт

5 posters

Go down

M12 пререлийс репорт Empty M12 пререлийс репорт

Писане by Onewithnothing Пон Юли 11, 2011 5:26 pm

Общо взето нещата се стекоха по следния начин:
Биилдинг - отворих бая и силни карти. Черното можеше да се похвали с 2 покса, дуумблейд и още някакъв ремуувъл. В бялото имах 3!!!! пацифизма + обливиън ринг. Зеленото имах птичка, рампант гроут, големия и дебел паяк, но без мрежата му, и трампъл носорог. Червено също можех да пробвам, ама всичко смислено искаше по две цветна мана, не става за сплаш. Същото и при синьото - никакви илюзии, дрейкове - само един фрост титан БЕЗ НИЩО. Артефакти - голем, който влиза тапнат, тран голем, ботушки и 3! кайт шийлда. Ко да ги права, мамата съм им ебал? Така че остана бяло-черно без сплаш, само 8 ремуувала, 9 гадини, 4 енчантмънт бъфа, 17 земи(което може би не беше добра идея при условия, че кърва ми заспиваше на 4 ама ко да правиш, па и нямах грам фиск или рамп). Уловката - нямах животно с над 2 пауър или тъфнес, освен двата кирливи голема. Едно смешно летящо пегасче и грейвдигър ми представляваха най-големите бомби в дека. Няма вампири, няма ангелки няма грифони, няма прилепи и тям подобните - мисля, че от двадесетте буустъра които отворийме с Генади за деня не се падна нито едно от тея. Шги еба в ънкомъните. Така че ми се наложи да убивам с гъдел! Най-силното положение, до което успях да докарам, беше тран голем или пегас с екипиран дарк фейвър. Не че не работи ама се случи 4 игри от 13 примерно - крайно неконсистентно.

Мачове -
1 рунд - начуках на пецата главата. Дека му не беше лош, но на мен ми влязаха карти и проключихме игрите бая бързо, щот не го оставих да си каже приказката.

2 рунд - Ги. е тук работата отиде в батака - педераза си беше дръпнал един ли, два ли майнд контрола, трон за войнички, пилета с хекспууф, поне 2 фантомни мечки, дрейк някакъв... Абе накратко - имаше почти толкова ремуувал колкото и аз, само че съществата му ставаха за нещо. И за разлика от мен си го изтегли. И двете игри се развиха по следния кретенски начин - отваря ми с фантомна мечка или 2, и двамата си билдваме армия от крийчъри, само че неговите са една идея по-силни от моите и съответно не мога като атакувам да трейднат и ако реша да мръдна, независимо за атака или блок, 100% оставам с 2-3-4 човечета назад. И НЕ ТЕГЛЯИ НЕ ТЕГЛЯ ГРАМ РЕМУУВАЛ. НЯМА БЕ! ЗА КВО ТИ Е! Я си извадя тран голема или роял асасина - той ми ги майнд контролне и трябва я да ги дуумблейдвам или бринк ъф дизастървам. Общо взето и двете игри свършиха с помощта на птрица с хекспрууф и закачен на нея спирит мантъл. Кво го правиш тва? Бие ме 2/0.

3 рунд - единия германец. първата игра ме препоти с някакъв 3/3 дрейк с закачен лайфлинк, който ме прасна за около 14 с два титаник гроута и кат цяло за малко да ми отвърти главата, ама го рингнах, фактатсмагоричния дракон па го направих пацифист... Абе набих го. Втората игра върза на 6 ход тран голем с спирит мантъл и дарк фейвър, освен тва държах и 3 ремуувъла. Смазах го 2/0.

4 рунд- Малък узунов. Сяда срещу мен и разправя - на нула или на едно. Аз го гледам кат отровен, той вика на колко искаш да те бия, избери си. Аз само му се захилих. Първата игра не помня кво беше - трябва да съм му я отмъкнал, но не помня как. Помня само, че в някакъв момент аз си птапвах и ънтапвах маната и той ми се скара най накрая да си играя грейвдигъра и пацифизъма, без да съм му показвал кво имам в ръка - е така става кат ги оставиш да ти грабнат да ти разглеждат дека. Втората игра за малко да рейджкуитна от играта, турнира и СВЕТА ФФС! Изтегллих 5 черни земи и 7 бели карти - викам си, ръка с 2 пацифизма, обливиън ринг се кийпва, бяло се ще дойде. Ами... не. 3тата игра обаче беше епичността. И двамата отваряме супер здраво, той с леноуар елф, ботуши, куджел трол на 3 ход (стана пацифист преди да могат да му се закачат ботушите), после 2 огрета с фърст страйк и блъдтърст, гоблин да си ги активира и за капак след два хода - гарук'с хорд (който биде бринк ъф дизастърнат моментално и стана стена) през който ми ревийлва оувъррън. Аз такъв се държа, локнал съм го да не ме атакува много-много, но тея огрета с фърст страйк ми ебават майката, а нямам 1/4 носорог да ги спра. А едното има и шрауд от ботушите шгоеба! В хода след като бринкнах гарукс хорд си изтеглих рандом покс и седя и гледам - имам няккъв заключен крийчър, той също. Е, кво па, викам си, една земя по-малко, може па да не успее да си изиграе оувърръна навреме, па и има точно една карта в ръка а аз нямам, дай да видим кво ще стане, буф. И му дискарднах лава акса и той полудя, щот бях на 6 а той има много животни и знае, че му идва оувъррън. После нашия човек си изтегли оувърръна и си изигра нещо от топа на лайбрарито, и кат цяло взе да възгомнява, но се полакоми да си тапне едната червена мана - явно чакаше едно от няколко неща за по две зелена, дет имаше - еми, не, ревийлна си файъри хелхунд и се садна, щот не можа д аго изиграе. Кулминацията беше следващия ход, когато той ме напада с всичко което имаше с оувъррън и ме удари за нещо от калибъра на 14, аз успявам да соукна 7 с креатурки и си отнасям 7, НО!!! - гейнвам 2 от чайлд ъф найт и оставям ТОЧНО на 1 Twisted Evil Спаси ме тва, че лафлинка вече е статик, а не тригърд. В моя следващ ход аз го нападнах с пегас с фейвър и го убих. ЕПИЧНО!

Последен рунд - другия германец, оня с двата червени титана. Въпреки, че играеше 17 или 18 земи, не помня колко точно, пича се скрулна първата игра и го насолих за нула време, после ми показа че имал 2 титана в ръка. втората игра си изтегли маната и ми извади единия, но той бързо беше бринк ъф дизастърнат и съответно след това един грейв дигър със спирит мантъл го чакали 7 хода и го уби. Стресна ме обаче тва, че човека за пръв път играеше и си беше направил бая силен дек, и то не само заради титаните. Не като вас безполезници. Ако имаше малко повече експириънс щеше да ни размаже на пух у и прах.

Краен резултат - 4 място, Г на 3то. Поне не ми се наложи да ме бие и Бернар. От 20 буустъра най-смисленото което успяхме да отворим с Г беше съответния фрост титан и дветте райски птички. Готино попадение беше в един буустър соринс венджънс и соринс венджънс фойл - на тва буквално изцвилих от кеф. Но само толкоз. + няккви хави в стил 3 уърлдслейъра, и туйто. Ако щеш.

Като че ли най якото нещо в целия евент обаче бепе изпростяването с векса, узунов и демис, с които в някакъв момент се бяхме прегърнали през рамо, клатушкахме се на един крак и пяхме "пътувала е дама в пиратски параход". После ми викаха капитана, даже в някакъв момент ми въразах препаска на едното око. Епик.
Onewithnothing
Onewithnothing

Брой мнения : 535
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

M12 пререлийс репорт Empty Re: M12 пререлийс репорт

Писане by Os1rus Пон Юли 11, 2011 6:00 pm

Супер репорт Драгни. Аз фейлнах доволно, така че мога да се похваля само с добрите неща, който отворихме.
Смисъл имах Чандра, outrage на Чандра x3, birds x2, сфинкс с ФоФ, 1 Fireball, Mind control и други благи неща. Ама трябва скил и при тегленето не само при отварянето. Резултат на финала 3-2 и някаде към 14то място Sad Поне 3 игри загубих заради тъпия енчант за про от крийчъри. Много е тъпо да имаш бърн и да не идва.. И Чандра е по-яка от предните версии и трябва да се играе.
А за немеца с титаните мисля, че играеше много добре, но ако бях топдекнал майнд контрол и втората игра щеше да е гг. Другия път повече.
Os1rus
Os1rus

Брой мнения : 303
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

M12 пререлийс репорт Empty Re: M12 пререлийс репорт

Писане by Hex Пон Юли 11, 2011 8:34 pm

Описал си ме като ебаси неприятника ве, аз се чудих през цялото време как да не умра от гъдел и се държах на някви простотии. И дека ми беше слаб, просто имаше няква синергия - 1 mind control, 1 pacifism 1 oblivion ring, 1 ice cage и 2 lawkeeper-a (най-важните) ми бяха римувъла като цяло, идеята ми беше да агрирам с фантастичните мечки в началото, накрая да пробия с където къвто флайър имам. Нямах никви бомби, реърите ми бяха главно крака за лимитед даже Very Happy
Hex
Hex

Брой мнения : 248
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

M12 пререлийс репорт Empty Re: M12 пререлийс репорт

Писане by Rator Пон Юли 11, 2011 9:08 pm

Ако майндконтрол не е бомба аз съм агро играч...


Хахаха браво Драгни awesome Very Happy
Rator
Rator

Брой мнения : 690
Join date : 28.05.2011
Age : 30

Върнете се в началото Go down

M12 пререлийс репорт Empty Re: M12 пререлийс репорт

Писане by Baron Hellequin Вто Юли 12, 2011 7:11 am

Onewithnothing написа:
Мачове -
1 рунд - начуках на пецата главата. Дека му не беше лош, но на мен ми влязаха карти и проключихме игрите бая бързо, щот не го оставих да си каже приказката.

Тряше да играя зелено за Naturalize, ма'а му стара.
Baron Hellequin
Baron Hellequin

Брой мнения : 514
Join date : 28.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

M12 пререлийс репорт Empty Re: M12 пререлийс репорт

Писане by Onewithnothing Вто Юли 12, 2011 8:02 am

Ок ги, значи тогава не дека ти ебил лют, а дроуа, а моя па беше слаб. Дифрънс? Накрая и двамата се оказахме в батака. Ти от кой падна БТВ?
Onewithnothing
Onewithnothing

Брой мнения : 535
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

M12 пререлийс репорт Empty Re: M12 пререлийс репорт

Писане by Hex Вто Юли 12, 2011 8:09 am

Росен, 3ти рунд и Генади, 5ти.
Срещу Росен ми беше криво, щото теглих зле, а той ме оунваше с fireslinger-и и lawkeeper-и. Ама много криво теглих. там съм 0-2
Срещу Джи беше супер close, третата игра ме агрира много жестоко, а аз се държах супер дълго време жив с някви шитави римувъли, накрая ми свършиха и ме премаза.
Hex
Hex

Брой мнения : 248
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

M12 пререлийс репорт Empty Re: M12 пререлийс репорт

Писане by Baron Hellequin Вто Юли 12, 2011 8:21 am

Ги, бил си 3-2?
Baron Hellequin
Baron Hellequin

Брой мнения : 514
Join date : 28.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

M12 пререлийс репорт Empty Re: M12 пререлийс репорт

Писане by Hex Вто Юли 12, 2011 8:27 am

Йеа, що не, бях 5ти :Р
Hex
Hex

Брой мнения : 248
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

M12 пререлийс репорт Empty Re: M12 пререлийс репорт

Писане by Baron Hellequin Вто Юли 12, 2011 11:06 am

Втф, 1ви 2ри и 3ти рунд ли са ти победите?
Baron Hellequin
Baron Hellequin

Брой мнения : 514
Join date : 28.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

M12 пререлийс репорт Empty Re: M12 пререлийс репорт

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите