Plovdiv MTG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com

4 posters

Go down

Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com Empty Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com

Писане by Onewithnothing Нед Юни 26, 2011 7:43 pm

Някой беше казал, че ще поръчва от трол&тоуд.ком. Е тук можете да изброите, КУЛТУРНО КРАТКО СПРЕТНАТО И БЕЗ СПАМ И ОФТОПИК ЕВЪР КРЕТЕНЗЕЛИ, какво ви трявба. Ето така:

Корекция, ако наистина са по 1$ цента ми трябват
8!!!!! memoricide

Горещо бих препоръчал да поръчвате след м12 или дори след инистрад, ама ко се случи тъй, че да се поръчва преди това - е тва ми трябва. А ако се случи тъй, че да ме няма в града в момента нха плащането - Ги ще плати от мен, па после ще се доразплащаме. Капиш?


Последната промяна е направена от Onewithnothing на Пон Юни 27, 2011 10:00 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Onewithnothing
Onewithnothing

Брой мнения : 535
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com Empty Re: Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com

Писане by Bl1nD_95 Нед Юни 26, 2011 7:48 pm

Сега чакайте,първо трябва да чекна какви кинти ще ми вземат банката и PayPal защо-то те гълтат пари за ''поддръжка'' на картата и ме е страх да не вземе да стане като последният път наливам 30 лева,излизам да чекна на банкомата и 23-25 лева има .... И нали се досещате как (тай като и мойте ''бебета'' от yugi ще поръчат ще стане +200$ и да не се получи отивам да налея 200$ и отивам и гледам 150$ и се чуда откъде да ги изкопая тези пари :/
Bl1nD_95
Bl1nD_95

Брой мнения : 75
Join date : 12.06.2011

Върнете се в началото Go down

Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com Empty Re: Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com

Писане by Winterchill Нед Юни 26, 2011 8:52 pm

Оф аз искам 3x Birthing Pod + Още някой друг комън/ънкомън за около 6-7 долара ще излезе всичко май
Winterchill
Winterchill

Брой мнения : 175
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com Empty Re: Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com

Писане by Winterchill Съб Авг 13, 2011 2:06 pm

Някъв шанс картите да са пристигнали предвид факта че минаха 2 седмици от поръчката?
Winterchill
Winterchill

Брой мнения : 175
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com Empty Re: Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com

Писане by Onewithnothing Нед Авг 14, 2011 5:25 pm

Много странно как ще пристигнат, като хич не са поръчани...
Onewithnothing
Onewithnothing

Брой мнения : 535
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com Empty Re: Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com

Писане by Winterchill Нед Авг 14, 2011 5:49 pm

Всичко е пристигнало, само дето ние не сме му дали пари и за нас карти няма Very Happy Ама поне изтрейдихме още един Pod, остава 1 и дека е готов Very Happy
Winterchill
Winterchill

Брой мнения : 175
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com Empty Re: Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com

Писане by Bl1nD_95 Нед Авг 14, 2011 6:52 pm

АЙ ся като сте пичове и мрънкате ви права мега услуга ама пред югитата да си мълчите,някой който и да е рандом ми подарява 3 гате кеепара :Д и от тук нататък включително и тази курса на $ си е нормален (1,40) и няма ви искам нищо (не че нещо ма тези кеепари ми трябват за дека много а никой не дава) .
Bl1nD_95
Bl1nD_95

Брой мнения : 75
Join date : 12.06.2011

Върнете се в началото Go down

Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com Empty Re: Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com

Писане by Rator Пон Авг 15, 2011 7:55 am

Ей, да е, Гейткийпъри му трябват на твоя дек, вярно...
Rator
Rator

Брой мнения : 690
Join date : 28.05.2011
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com Empty Re: Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com

Писане by Onewithnothing Пон Авг 15, 2011 9:19 am

Чакай, чакай, чакай... Искаш да кажеш, че са ми пристигнали 8те меморицида... и не съм си ги получил само защото никой не ми е казал да си платя? How stupid is that? Искам обяснение, and it better be a good one, иначе някой наистина ще бъде баннат. И нямам предвид по DCI а по ЕГН.
Onewithnothing
Onewithnothing

Брой мнения : 535
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com Empty Re: Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com

Писане by Winterchill Пон Авг 15, 2011 10:25 am

Нищо не ти е пристигнало, ако не си си платил предварително. Тва е идеята..
Winterchill
Winterchill

Брой мнения : 175
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com Empty Re: Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com

Писане by Bl1nD_95 Пон Авг 15, 2011 11:05 am

Еми идеята е тва,какво да направа,аз не мога на мен си да си взема нещата искате и нас вас,и като ви знам курвенските неща примерно през тези 2 седмици докато дойдат нещата вие може да сте си намерили и като не сте ми платили аз си остана с дебелия пръст в устата ...
Bl1nD_95
Bl1nD_95

Брой мнения : 75
Join date : 12.06.2011

Върнете се в началото Go down

Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com Empty Re: Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com

Писане by Onewithnothing Пон Авг 15, 2011 2:30 pm

Аз си мислех, че идеята е да се свърши работа, но уви отново съм заобиколен от безполезност и некадърщина. Първо - ще поръчвам, ама не казвам със сигурност нито от къде, нито кога. Второ - като дойде време да събирам от другите хора поръчки, изпадам от картата. Трето - Има някъде някога някакъв списък със заявки, които хората са ми казали че са им важни неща - даже няма плява, а на хората им трябват и бая глупости - игнорирам го. Без да кажа никъде, че ако искате да се направи каквото и да е по листа трябва да ми дадете пари СЕГА. Четвърто - когато се окаже, че работата е осрана пелтеча на крайно неразбираем гибъриш като само от време на време пускам по някоя членоразделна дума. От сорта на "Курвенски" и "Дебелия пръст в устата". Има ли нужда да продължавам или да обяснявам коя част от това поведение намирам за некоректно?

В заключение - Ванков, Ванков, разочарован съм. Мислех да те препоръчам да свършиш и една по-доходоносна работа, обаче много се осра другарю.
Onewithnothing
Onewithnothing

Брой мнения : 535
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com Empty Re: Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com

Писане by Bl1nD_95 Пон Авг 15, 2011 3:00 pm

Ми всъщност поръчката беше юги,а аз просто си поръчах няколко неща ,Киро като разбра че ще поръчвам се опита да се вмъкне в тази,но не успя (вече знаете защо).Когато се съберете хора поне 5 човека,давате ми на скайп списък със картите ви ,бройка и ми давате пари-те за следващият път щом се видим.Обаче ме е сътра,ся последният път като поръчвах ми е дропноло 2х блак сън зенит и още рандом раре(във смисъл дропнал-махнал ми го е от списъка със карти който поръчвам и не са ми взимали пари за него,но примерно като сме 10 човека и може и по-скъпи неща да се дропнат а у и да стане объркваци.Нямам нищо против да ги поръчам,но да не ме обвинявате ,че нещо липсва.
А и още не разбрах кой ще дава кейпари Very Happy
Bl1nD_95
Bl1nD_95

Брой мнения : 75
Join date : 12.06.2011

Върнете се в началото Go down

Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com Empty Re: Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com

Писане by Onewithnothing Пон Авг 15, 2011 3:17 pm

Клепари ще получиш ти. Как да е...
Onewithnothing
Onewithnothing

Брой мнения : 535
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com Empty Re: Кой какво иска да се поръчва от trollandtoad.com

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите