Plovdiv MTG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Draft Report [Киро]

+3
Drive On
v3x
Winterchill
7 posters

Go down

Draft Report [Киро] Empty Draft Report [Киро]

Писане by Winterchill Нед Май 29, 2011 10:30 pm

По заявка на Пастърмаджиев викам да постнем някой друг рипорт.
Аз в общи линии се появих казаха ми че им трябва още един човек да се направят свестни маси и играх, въпреки че силно препоръчвам другия път да играят първите 8 записани ако няма готови 16, като организацията може да я правим във форума щото така не се получава мн добре.

Та до самото драфтене. 1ви и 3ти буустър ме хранеше Стенли, 2ри Бени. Отваряме ние първи буустър NPH, аз не се занимавам да гледам комъни, виждам Batterskull, получавам душевен оргазъм, крещя от кеф, пиквам и подавам. Стенли до мене не знам кви ги е отварял обаче ми даде 2 броя Phyrexian Ingester заедно с някви по-слаби простотиийки и аз като виден боч играч го взех. Последваха 1-2 пика в синьо и тогава дойде интересното - хем ми наливаше зелено и черно, хем никъв инфект нямаше. И аз къвто съм си грийдав си прибрах зеления артефакт римувал и 2 броя Grim Affliction. В последствие нямаше нищо особено интересно тъй като въртяхме едни и същи буустъри по 3 пъти та прибирах просто най-силната карта във всеки буустър, тъй като освен синьото не знаех кво ще играя. 2ри буустър отворих Phyrexian Vatmother, Който хем не ми трябваше, хем щях да го дам на Стенли, та реших да му го пусна. Оядох се тука с разни баунсове за по 5 мана, гаргойла 4/4 за 6 Mana, fengren marauder и фирексиански джъгърнот. 3тия буустър ми беше доста сух и ако си спомням правилно от него интересните ми пикове бяха само зелена реплика и Sky-Eel School.

Та така се очерта един дек само с 2 карти с Blue ManaBlue Mana в коста, но пък 3 цвята. В общи линии играх син дек със сплаш на зелено за артефакт римувал и на черно за крийчър римувал. Дека се получи доста добре според мен, но му липсваха 1-2 качествени римувал-а и още съвсем малко карти за по-ранната игра.
Иначе за самите мачове - първо играх с Генади. Тегля 7 - 1 земя... сериозен шъфъл, тегля 6 - 6 земи... фък, тегля 5 2 спела 3 земи и задържам. Следващите 6 хода тегля един спел и ме обува 1/1 с някъв екуипмънт дето му дава +2/+2... 2ра игра протича по следния начин. Тоя ме агрира, аз играя блокър, който го доминира. той играе римувал и бой. после пак същото, пак същото... накрая играя батърскул и ми играе divine offering.. GG.
2ри рунд - Бени. Ми първа игра скреввам се 3-4 хода той ме налива с 2 броя Neurok Invisomanser, аз нямам римувал, гг. 2ра игра протече много по-дълго обаче на тоя му върза като животно... Стабилизирах се 3-4 пъти и той вечно намираше отговор за моите карти. Накрая направи зверския плей като някак си предположи че имам Phyrexian Ingester и 7ма земя в ръката и ми счупи земята, а после топ декна същия изигра ми го и ме би.. 3ти рунд прегазих апостол за бързо, а 4ти се бях саднал нещо, играх с/у стенли и паднах 1-2 от многото римувал пак. В общи линии нямах стабилен римувал и загубих, иначе нещата можеха и да са по-добре..
Winterchill
Winterchill

Брой мнения : 175
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Draft Report [Киро] Empty Re: Draft Report [Киро]

Писане by v3x Нед Май 29, 2011 11:46 pm

Да го беше написал в темата за драфта и си намали аватара
v3x
v3x

Брой мнения : 249
Join date : 28.05.2011
Age : 33
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Draft Report [Киро] Empty Re: Draft Report [Киро]

Писане by Drive On Пон Май 30, 2011 10:09 am

Пич, защо?!! Батърскул за 1-3... THIS IS NOT SPARTA!
Drive On
Drive On

Брой мнения : 22
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Draft Report [Киро] Empty Re: Draft Report [Киро]

Писане by Winterchill Пон Май 30, 2011 10:45 am

Ми аз тоя батърскул го изиграх май 2 пъти, единия от които си взе на секундата.. просто останалата част от дека ми беше слаба и нямах хард римувал никакъв
Winterchill
Winterchill

Брой мнения : 175
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Draft Report [Киро] Empty Re: Draft Report [Киро]

Писане by Drive On Пон Май 30, 2011 2:02 pm

Пич, аз във Сърбия видях само 1 или 2 Ревоке ексистенса за цял драфт. Получих на 3ти бустер 1 Карнифекс Демон, който не влизаше особено добре в бяло зеления ми дек... Трябваше да го играя защото иначе просто бях изгубен... дека беше така оформен, че въпреки факта че нямам нищо особено силно освен 1 отвратителен сплаш!! да кара опонента да се хваща за палците..
От друга страна с Батъпскул на 1/1 си отворен към какъвто и да е дек...
Drive On
Drive On

Брой мнения : 22
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Draft Report [Киро] Empty Re: Draft Report [Киро]

Писане by Winterchill Пон Май 30, 2011 10:14 pm

Издрафтих го тъпо, с тая ситуация можех да спечеля драфта.. просто се налях прекалено мн на контрол архтип и като не набарах качествен римувал (и в голяма част зле издрафтен 2ри буустър) просто си събрах. С толкова скил - толкова. Тва ми е първия реален драфт и се посъблазних да реърдрафтна тук там Very Happy
Winterchill
Winterchill

Брой мнения : 175
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Draft Report [Киро] Empty Re: Draft Report [Киро]

Писане by Drive On Вто Май 31, 2011 6:30 am

Е ако пикваш реъри под 5 долара е просто малоумност, не реърдрафт... И аз си зимам оффколор плайнсуокър( Тексас рейнджър) на 3ти боостер ама като го продам и играя следващия драфт фрее...!
Drive On
Drive On

Брой мнения : 22
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Draft Report [Киро] Empty Re: Draft Report [Киро]

Писане by Rator Вто Май 31, 2011 11:19 am

Браво Киро - супер, радвам се че някой е написал репорт Smile
Аз също видях, че Ачо искаше репорт и си викам да пиша ама ти се ме изпреварил.
Принципно нямам проблем да изложа нещата и от моя гледна точка Very Happy Very Happy
Rator
Rator

Брой мнения : 690
Join date : 28.05.2011
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Draft Report [Киро] Empty Re: Draft Report [Киро]

Писане by Onewithnothing Вто Май 31, 2011 11:53 am

Аз бях първи Twisted Evil гласеше "Мноо бих, нищо не спечелих"
Onewithnothing
Onewithnothing

Брой мнения : 535
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Draft Report [Киро] Empty Re: Draft Report [Киро]

Писане by Baron Hellequin Вто Май 31, 2011 3:10 pm

Да печелиш смислено е мейнстрийм.
Baron Hellequin
Baron Hellequin

Брой мнения : 514
Join date : 28.05.2011
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Draft Report [Киро] Empty Re: Draft Report [Киро]

Писане by Os1rus Вто Май 31, 2011 3:40 pm

По-късно и аз мога да напиша един репорт за тва как се бие с един реър :Д

Едит: Репорт
Значи това ми беше първи драфт както на голяма част от хората. Първия път ми подаваше Апостол, после Стенли и пак Апостол. Почнах с не особено вълнуващ реър - Omen Machine. Взех си червен shrine и подадох. После взех Artillerize, Act of Aggression и се чудех кой цвят да ми е втори освен червеното. Видях, че никой не взима зелените splicer-и и си събрах 3. От тук нататък бяха ясни цветовете. След NPH бустера бях със странен мана курв.. От рода на 1 карта за 2 Mana и всичко останало над 4 Mana. По-нататък успях да балансирам и се получи горе долу добре дека. Имах един реър - Lux Canon
Първи рунд с Бени, който играеше r/u. Първата игра не беше много вълнуваща. Теглих ръка с 1 земя и 3 неща за над 5 Mana. Мулигън. Без земи. Мулигън пак. 2 земи и 3 рандом неща. Киип и си взимам както се очаква. Поне виждам какво играе. Втората той не теглеше земи, аз се налях яко и я взех. Последната вече беше интересна и не си изтеглих втория артефакт ремовал. Той ме преби с 4/4 флайнг гаргойл, екипиран с нокти за +1/+0 и фърст страйк за 4 хода. Canon-a беше на 2 каунтъра като си взех..
2-1 за Бени и 0-1
Втори рунд с Апостол. Първата му върза комбото и ме уби с големия лош дракон. Втората пак му върза комбото ама аз имах Slice in Twain + Artillerize и Act of Aggression и успях да я взема. Последната го убих с червения shrine с 13 коунтъра. Той можеше да опита поне да го боунстне с Glimmerpoint Stag, но за щастие пропусна.
2-1 за мен и 1-1
Трети рунд със Стенли. Аз се налях и не видях много от дека му и двете игри. Свършихме за отрицателно време.
2-0 за мен и 2-1
След много опити успяхме да измамим системата и да пуснем 4ти рунд. Паднах се с Неделев не викай.
Играеше инфект с Lashwrithe и първата игра беше на косъм, но се справих. Slice in Twain фтв. Втората я контролирах почти през цялото време и най-накрая успях да ползвам канона за последната му защита и го бих.
2-0 за мен и 3-1
Бях четвърти и взех крак, който забравих да дам на v3xа :Д
Другия път повече. Репорта не е подробен ама главата ми беше гръмнала и не помня много вече.
Os1rus
Os1rus

Брой мнения : 303
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Draft Report [Киро] Empty Re: Draft Report [Киро]

Писане by Rator Сря Юни 01, 2011 12:14 pm

Бр, мн мощен репорт Very Happy
Като гледам, който и да пише репорт все фигурирам в него Very Happy Бахти, ще взема и аз да направя.
Rator
Rator

Брой мнения : 690
Join date : 28.05.2011
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Draft Report [Киро] Empty Re: Draft Report [Киро]

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите