Plovdiv MTG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кърсец за теб

3 posters

Go down

Кърсец за теб Empty Кърсец за теб

Писане by SlawMTGgun Вто Апр 03, 2012 4:43 pm

Creature: 4

Bitterheart Witch x4

Spells: 32

Slagstorm x2
Diabolic Tutor x1
Curse of Exhaustion x1
Curse of Bloodletting x1
Curse of Thirst x1
Curse of the Bloody Tome x1
Curse of Death's Hold x2
Incinerate x3
Think Twice x4
Mana Leak x4
Sphere of the Suns x4
Curse of the Pierced Heart x4
Curse of Misfortunes x4

Lands: 24

Blackcleave Cliffs x2
Dragonskull Summit x3
Mountain x3
Drowned Catacomb x4
Island x5
Swamp x7
Бих искал да знам какво мислите и има ли начин да го направим по- ....

SlawMTGgun

Брой мнения : 2
Join date : 24.03.2012

Върнете се в началото Go down

Кърсец за теб Empty Re: Кърсец за теб

Писане by Winterchill Вто Апр 03, 2012 7:52 pm

Освен основния факт, че тоя дек няма да работи /драгни къде си да го кажеш тва вместо мен/, не ме кефи нещо тоя curse of the bloody tome. Имам чувството че никак не ти помага освен да даде на лошия някой флашбак спел за без пари... по-добре играй curse of echoes, най-вероятно ще ти свърши повече работа. Иначе, дека е ОК, обаче според мен му трябва малко повечко борд контрол за да имаш време да му закачиш всичките кърсове...
Winterchill
Winterchill

Брой мнения : 175
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Кърсец за теб Empty Re: Кърсец за теб

Писане by Onewithnothing Вто Апр 03, 2012 9:13 pm

Един back to nature ли беше кво беше онва дето ти зачиства всички енчантмънти или аnacient grudge-a за енчантмънти (които Киро и още някой може да рънват съвсем спокойно) и кърс планът ти се разпада по шевовете от ЕДНА карта. Нечърълайз не знам някой рънва ли СБ но той също те ебава. Бавно неконсистентно, няма да работи нито срещу тежкото агро нито срещу тежкия контрол... Но пък е яко като идея и фън за игра да се флашне веднъж за роуг трололо :Д

Curse og te bloody tome Наистина е МНОООГО слабо. Наистина за нищо не става. Moar remooval/burn. Вещичките са бавни, но пък предполагам решават проблема с нетегленето на правилните кърсове Неприятното е, че е най-вероятно да бъдат изконтрени, рингнати или fiend hunter-нати. Не бих играл повече от 3 броя от карта, мъртва за опънинг хенд и слаба дори и след като я изиграеш ТОЛКОВА късно в играта, колкото предполага CMC 5, особено като има толквоа начини да се байпасне евентуалния адвантидж който би донесла.
Onewithnothing
Onewithnothing

Брой мнения : 535
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Кърсец за теб Empty Re: Кърсец за теб

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите