Plovdiv MTG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Draft DKA-INN-INN 19.02

4 posters

Go down

Draft DKA-INN-INN 19.02 Empty Draft DKA-INN-INN 19.02

Писане by Rator Пон Фев 20, 2012 7:49 pm

Някой ме помоли да напиша драфт review, така че ето го, но кратичко:

Каквото и да си говорим, бустера ми беше бомба отвсякъде - имаше Huntmaster of the Fells и Drogsoul Reaver (дебелия синьо- бял митик). Идвах с нагласата да си надрафтя хубав бяло-син спирит дек, но при вида на 30 доларовата карта мисля, че си избрах 1ст пика за отрицателно време Very Happy
понагледах останалите карти и паснах. Казах на Демис, че бяло- синьото определено ще е отворено, защото все пак му пасвам дебелия митик, оттам нататък той си знае какво да прави. Стенли ми пасна indestructable ooze-то, пикнах го съвсем спокойно, защото очаквах heavy green от моя страна. Не знам какво стана обаче оттам нататък всичките или по- голямата част от пиковете ми беше червени карти. Наотворих си самичък реърките - доволния кмет и адската бомба - Kessig Cagebreakers. На второ завъртане обаче не мога да отрека, че през мен минаха АДСКИТЕ бустери - имаше Вуле, Victim of Night, белия Пацифизъм, който става на +2/+2, някви готини летялки и май тапър. Пикнах си вулето като пич и на следващия бустер ми подадоха ПАК ВУЛЕ С VICTIM OF NIGHT. Това беше просто ненормално, става въпрос за 4ти пик!? Dafuq е имало в тоя бустер? Надявах се на трето вуле, но уви Wink
Дека беше сглобен, 70% в него беше червено и ooze-то не влезе.

1ви рунд - Стенлей!
При положение че нахраних Стенли хубавко се притеснявах от него, ама се пеърнахме заедно. Бях му паснал Elite Inquisitor (двата victim of night-a всъщност в повечето случаи му бяха дед карти). Отвори ми (С ТРИЦВЕТКА въйй) на втори ход с 2 бяла, тропна инквизитора и оттам нататък не успя да си хитва земите като хората (включая цветово) и едни Fires of Undeath и вампир, който взима каунтъри като прасне го довършиха.
Втората игра беше луда. Натеглихме си готини карти - той тонове ремувал аз пък голямата аграция. Направи Lingering Souls, след тва флашбек. Избрах да му отговоря на това с Kagebreaker-и, а не с Huntmaster-a, защото просто си предчувствах забърсвачката за 3 мана. Имаше я + Dead Weight и изведнъж борда беше 4 спирита и 0 неща за мене. Да ама хънтмастъра е БОЧЛЯК. Тропнах го, следващия ход паснах за да го флипна и в ръката имах Вуле и онова с морбид дето дава каунтъри. Ставаха някви мании, той слагаше карти на поразия, ама по едно време му сложих на тоя 3 +1/+1 каунтъра и той беше 7/7 трамплист... GG беше.

2ри рунд - Векс
Векса реши да ме ИЗАГРИ първата игра с шлифер. СПомняйки си как ме направи на пай на пререлийза с такъв и трепинейшън блейд, сега очаквах клийвър. Да ама никой не му беше паснал и един свестен екуимпънт и той го екипира със спектрал флайт - тая си помислих, че съм я загубил, обаче аз много го контра изагрих с кейджбрейъри, които с/у черно- синьо си мислех, че ще умрат доста рано, ама не се получи.
Втората (А ДА и през цялото време земите бяха отпред, някъв ад беше, само тва ша знаете) мулиганира и реши да кийпне няква и остана с 1 остров около 2+ хода и просто в типичен стил на Векса си куитна от играта ;D ;D

3ти рунд - честно нямам си и на идея
Сериозно не знам с кого играх. Не знам дали изобщо дали бяха 4ри рунда, някой ми каза че са, на мен ми изглеждаха по- малко. Подозирам Митака в игране с/у мен, обаче наистина не си спомням. Ако е имало съм го изагрил до 2-0, загуба не помня в никоя от игрите.

4ти рунд - Калоян
Първата станаха някви мании - биехме бочове срещу бочове, той и той беше червено зелено. А да, сложи ми такова - енчантмънта, който бие по 1 демидж в началото на хода ми. Викам му - тоя енчантмънт си свърши работата - 2 мана 5 демидж по главата е сериозно. Калоян вика "Добре, че поне той свърши работа" ;D
Каквото и да си говорим по карти определено бях мноого напред, драфта е огроомна доза късмет, така че..
Втората игра обаче видях как се представя дека без нито една реърка - мнението ми е "ДЕБЕЛ". Ама наистина бочляга - Той слага един крийчър, аз слага дебелата свиня, която е по- дебела от неговия. Атакувам го например с нещо, той ми го убива с блокация + бърн и след това тропвам нещо с морбид дето е ОЩЕ по- дебело. И него го убива с някви шитни с триста зора и (не съм много сигурен) май лепнах онова с 3 +1/+1 каунтъра при морбид because of reasons.
Ае в тая игра се случи и - "Тапвам 6 мана - 2 вулета за 10 по тебе".

Еми с такъв пуул няма какво да се обърка просто ;D ;D

ПС: мисля, че най- щастливия човек обаче беше Апостол ;D тва беше най- доволния човек евър Very Happy
Rator
Rator

Брой мнения : 690
Join date : 28.05.2011
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Draft DKA-INN-INN 19.02 Empty Re: Draft DKA-INN-INN 19.02

Писане by archdevil Пон Фев 20, 2012 8:28 pm

Май шорт рипорт - Отваряме бустърите от ДКА - реърката е МИТИК. И не какво да е - СОРИН Smile Благодаря беше ми приятно Smile Драфта свърши. Опа, не е. Втори Пик. Батко ви Векс ми подава Талия Smile Пик!!! Трети пик - Векс ми подава реър вамп за 5 мана 3/3. Която на практика срещу Генади я видях как работи и колко е зла Smile Опитах се да сглобя Черно Бял дек заради тея три карти. До някъде се получи, но Драгни ми режеше черното. Последния бустър от Инистрад си беше много болен и даже се чудих дали да не го купя и да получа нов. Реър пикнах Сторкърк нобъл, без изобщо да се замислям, въпреки че с огромна неохота подадох Гайстфлем ФОЙЛ и Бримстоун воле.
Наистина всички ме прегазиха, но на мен въобще не ми пукаше. Имах си втори Сорин, пикнах карти за към 60$. Какво повече може да иска човек Smile
archdevil
archdevil

Брой мнения : 313
Join date : 28.05.2011
Age : 40
Местожителство : plovdiv

Върнете се в началото Go down

Draft DKA-INN-INN 19.02 Empty Re: Draft DKA-INN-INN 19.02

Писане by Os1rus Пон Фев 20, 2012 8:30 pm

dude na drafta igrahte 3 runda i az ne u4astvah v nego.. Well done ina4e, dobre gi nategli i igra.
Os1rus
Os1rus

Брой мнения : 303
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Draft DKA-INN-INN 19.02 Empty Re: Draft DKA-INN-INN 19.02

Писане by Onewithnothing Пон Фев 20, 2012 9:11 pm

Реяю накратко - първи буустър отворих инкрийсинг венджънс ШИТ!!!, пиквам червея с морбид. Врория буустър виждам супер отворено синьо. Викам си, ок, почваме да пикваме него. то отворено, отворено, ама въпреки тва нищо ен стига до мен. Пимерно 10 от 15 пика са ми сини, имам няккви зелени спирити, друго НИЩО - на рандом един черен ремуувал и червена глупост някаква. Втори буустър отваряме Bloodgift demon. ЕМИ ШИТ - 1$ реър, ама в буустъра няма НИТО СИНьО нито зелено. Ко праим ся? Ми зимаме си реъра, па ще да видим, мое да сплашнем нещо си там. Тематично, след това ми подават шимъринг горото в иначе също толкова празен буустър - ок 3 цвята ще да са. 3 буустър - sever te bloodline. Емиии 100% играем черно. Никакви други смислени бомби, можеби 1-2 ремуувала, 2 и 3 буустър синьото ми одрязано - за втори после стана ясно, че и Калата и Г мощно драфтят синьо, ама за 3тия ЗАЩО?

В един момент синьото ми се оказа, че имам събрани 4 наистина смислени карти, които бих предпочел пред други карти в пуул от 27 играеми карти общо със зеленото и черното. Заебах факта, че имам 3 лоса и 2 грота + амулет и напрво го дропнах и чувствайки се зле - на практика ако исках да сменя ЕДНА карта от дека не можех - влязъх в люта битка с Византионе. Преди турнира му взех 3 игри подред, без никакъв проблем.

1 рунд - ииииии Демис. Първата се флъднах с 11!!!! земи, мамамта ми се еба. Втората трупаме борд трупаме, и двамата с няккви хилядите крийчъри с морбид, аз го налазвам бавно но стабилно с един спирит дето не могат да го блокират нелетящи и след ход го убивам, когато изведнъж от никъде в един ход се спускат spare from evil И екипация на сатър и ме блъсва за 17 докато съм на 15. Отнесе ме като куцо пиле - домат и сериозно ме накара да се замисля дали да не се върна в къщи да ям няккви неща и да дойда пак чак за ЕДХ-то.

2 рунд - Апостол, с неговия Сорин.дек ЪВ ДЕТ. ЕЕЕЕ ДЕЕБА 3 игири играхме 3 пъти го извади - ако не беше правил ТЪПИЗМА да си го гърми за емблеми щеше да ме потроши от бой. Сори, Апостоле ама така си беше - баш тъпизъм. ЗАЩО!?!?! Всеки ход атакър/блокър - да ги беше натрупал по 5-6 след тва вади емблеми до спукване - колкот ти е кеф! Ама и двата пъти извади по 1 след тва 2 емблеми и съответно аз успях да се оправя с крийчърите и да прегазя по-нататък. 2/1 с 300 зора.

3 Рунд стенли - тука не бяха комбатд трикове, не бяха чудеса. И двете игри си извадих дебелия червей, едната биде убит от rally the peasants, другата налази, но като цяло победата не беше изцяло моя заслуга - Стенли никак не си ги изтегли както трябва. Не че аз не бях нафлъдил по 9 земи и в двете игри, ама и той хич не беше цветущ.

ВТФ, ква е тая тенденция на лимитед - изобщо не е смешно, карма, не те харесвам. 16 земи и ПАК флъд! Кво по дяволите става?
Onewithnothing
Onewithnothing

Брой мнения : 535
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Draft DKA-INN-INN 19.02 Empty Re: Draft DKA-INN-INN 19.02

Писане by archdevil Вто Фев 21, 2012 5:49 am

No offense taken - наистина мисплейвах много идиотски Smile
archdevil
archdevil

Брой мнения : 313
Join date : 28.05.2011
Age : 40
Местожителство : plovdiv

Върнете се в началото Go down

Draft DKA-INN-INN 19.02 Empty Re: Draft DKA-INN-INN 19.02

Писане by Rator Вто Фев 21, 2012 12:27 pm

LoL то било 3 рунда, бом-бок съм бил сори Very Happy
GJ за репортите Wink
Rator
Rator

Брой мнения : 690
Join date : 28.05.2011
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Draft DKA-INN-INN 19.02 Empty Re: Draft DKA-INN-INN 19.02

Писане by Onewithnothing Вто Фев 21, 2012 10:59 pm

Хех, ние със Стенли имахме ебати слепите игри обаче - аз не видях, че има rally the peasants в гроба и така ми уби червея, той па забрави, че имам sever the bloodline в моя и съответно в един ход се опита да агрира като дропна души и ги флашбекна за 4 токена... които в моя следващ бяха изпарени ей тъй Smile доста се понаказахме.
Onewithnothing
Onewithnothing

Брой мнения : 535
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Draft DKA-INN-INN 19.02 Empty Re: Draft DKA-INN-INN 19.02

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите