Plovdiv MTG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Репорт за драфта 09.10.2011[Ги]

2 posters

Go down

Репорт за драфта 09.10.2011[Ги] Empty Репорт за драфта 09.10.2011[Ги]

Писане by Hex Нед Окт 09, 2011 9:43 pm

Реших да фърст пикна Daybreak Ranger, щото е як и да обирам върколаците от всички (събрах 8 и ги играх всичките) - всички други бяха комъни и ънкомъни, ама имаше 3 Uverwald mystics, които са мега яките, играх бяло-зелено със сплаш за червено и като цяло имах 2 пича за 1 зелено дето се тапват за 1 бяло да ми оправят маната, че да не се еба, супер готиния Devil's play, който сплашвах(и ми спечели двете най-трудни игри.)
Като цяло, се заформи успешен бяло-зелен дек, който имаше и Mentor of the meek, щото е як, на който най-важните спелове бяха наред с 8те върколака 2та moonmist-a (доста печеливши) и двата full moon's rise, щото +1/+0 и трампъл за сички и регенерация, когато ти трябва си е бая яко.. --- WGr
Първи рунд - Росен(UW)
Тва беше най-трудния рунд. Дека му беше нечовешки дефанзивен, всяка игра игра на 4ти ход 4 мана 1/6 и имаше тапъри за нечовеци. Първа някак му я взех, не помня точно, сигурно с наливка. Втората беше дълга и изстрадана, направих някви чупени сметки, бордовете бяха мега флъднати с квото се сетиш, наливаше ме постоянно с 2 флайъра, накрая ми се наля за Alpha stike и изграх moonmist, който беше контрен, след което играх друг moonmist, ама 3те ми върколака станаха хора през моя ход и не ми стигаше за 2 да го убия. После сметнах, че ако ме налее с всичко следващия ход и оставя 1 блокър, живея, а той нямаше карти в ръката. Обаче топдекна Silent departure и си взех. Третата игра пак беше мега дълга, стигна се до закучен борд и той ме наливаше с 3/2 летялка с Curiosity и теглеше карти, после му закачи demonmail hauberk и взе да налива много жестоко
играх 2 moonmist-a 2 поредни хода за да не умра, пък и той да не тегли повече. И точно хода, преди да умра, топдекнах Devil's play и му го лепнах за 5. 2-1
1-0

Втори рунд - Стенли(UWr)
Моя човек решил, че е мега добрата идея да реърдрафтва, пък после да си събере дек от някви рандъм карти, който да е г/д вървежен, ама не беше. Искаше да draw-нем, ама решихме, че моя дек е по-добър и дроуването само ще ме преебе.. Good call, играхме си и го бих 2-0, нищо интересно
2-0

Трети рунд - Генади.(WBr)
Първата игра беше изключително едностранна - човека беше скрюнат, пък бях пръв и на първи ход сложих пича за мана и после daybreak ranger на втори, който, заедно с още един рандъм върколак, взе играта. Втората игра не помня точно какво стана, обаче пак бих някакси бързо. А, да, той ми изби 2 от върколаците, ама бях изтеглил още 3 и те пребиваха успешно, пък и правих някви шмекерии с moonmist. 2-0

3-0


Четвърти рунд - Драгни.U/R Mana
Много злоба имаше в дека му, ама моя беше по-дебел. Първата игра имаше бърз спам на върколаци, на който той не смогна просто. Втората той ме наля мощно и паднах, щото бях и скрюнат. Третата беше бая близо по едно време, ама якото беше като атакувах с 2ма (3/2 дето става 6/4 и 2/3 дето става 4/6) и той не ги блокна и ги трансформирах и на 6/4-то му дадох лайфлинк и +2/+2 и станах на 20, а той на 4. След 2 хода топдекнах Devil's Play и го убих на хода след тва. 2-1

Заключение - не ми даваха да играя, че късно се записах, ама мяках много и ме пуснаха.
Върколаците са мега яки в драфт, ако събереш много, нищо, че всички те виждат.
Взех промо екстракция и снапкастър и гейст ъф сейнт драфт, както му вика Стенли
Доста айляшки драфт бих казал :Р
Hex
Hex

Брой мнения : 248
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Репорт за драфта 09.10.2011[Ги] Empty Re: Репорт за драфта 09.10.2011[Ги]

Писане by archdevil Пон Окт 10, 2011 4:16 am

Браво Ги Smile Другия път пак Smile
archdevil
archdevil

Брой мнения : 313
Join date : 28.05.2011
Age : 40
Местожителство : plovdiv

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите