Plovdiv MTG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

v3x's fast report ov the draft (09.10.11)

4 posters

Go down

v3x's fast report ov the draft (09.10.11) Empty v3x's fast report ov the draft (09.10.11)

Писане by v3x Нед Окт 09, 2011 7:29 pm

Съвсем бърз репорт на драфта. Първо стендингс:

1. Ги
2. Генади
3. Драгни
4. Янко
5. Тошо
6. Векс
7. Калоян
8. Росен
9. Стенли

Като за начало идеята на драфта беше, да играем 8 човека, 3 рунда, оптимално добре е, но понеже съм добър човек реших все пак да допусна Ги да играе. След което той го взе и драфта, щот нямаше кой да му хейтпиква върколаците. Честит му снапкастър и фойл екстракция.

Драфтихме си, аз драфтих черно-червено.

Първи рунд с/у Тошо. Аз играя с мойте глупости ама тегля само глупости и падам тъпи игри.
0-1

Втори рунд срещу Драгни, където му казах, че ще пиша 2 на 0 за него, че да продължи напред (пеър дауннат беше), отнесох го 2-1. В общи линии 5/5 върколак с +2/+2 и флаинг/интимидейт е доста силно нещо, кофти, че не го бях теглил срещу Тошето, ма здраве да е.
0-2 (реално 1-1)

Трети рунд срещу Стенли, който мислеше, че може да ме интимидейтва, чрез тъпанарско усмихване и малоумни карти. Не му се получи и си отнесе гореспоменатата комбинация. Хайлайта на първата игра беше как Майндшрайкъра ми милваше само земи. На втората как забравихме за малко кърса за милинг, след, което аз милнах каквото бях изтеглил (земя), милнах второ (земя) и изтеглих трейтъръс блъд, при което му взех 5/5 върколака който дава +3/+0 и в общи линии си отнесе 43 демидж :Д
1-2 (реално 2-1)

Четвърти рунд срещу Калоян. Гореспоменатите вълци отново избухваха летейки и интимидирайки, две доста бързи и не особено завъртени игри. КРАЙ :Д
2-2 (реално 3-1)

Накрая си пикнах малоумната глупост дето от 0/3 става 13/13 и изтрейдихме някакви неща.
v3x
v3x

Брой мнения : 249
Join date : 28.05.2011
Age : 33
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

v3x's fast report ov the draft (09.10.11) Empty Re: v3x's fast report ov the draft (09.10.11)

Писане by Rator Нед Окт 09, 2011 9:13 pm

"Първи рунд с/у Тошо. Аз играя с мойте глупости ама тегля само глупости и падам тъпи игри."

ВЕКСЕ ИЗПЛЮХ СИ КОЛАТА ВЪРХУ ЛАПТОПА КАТО ГО ПРОЧЕТОХ ТВА....


УНИКАЛНИЯ РЕПОРТ ЧОВЕК,
Искам ВСЕКИ път да пишеш репорти! За каквото и да е!

(Ако може да напишеш репорт за Югио турнира ще е адското нещо)
Rator
Rator

Брой мнения : 690
Join date : 28.05.2011
Age : 30

Върнете се в началото Go down

v3x's fast report ov the draft (09.10.11) Empty Re: v3x's fast report ov the draft (09.10.11)

Писане by v3x Нед Окт 09, 2011 9:44 pm

Not sure if srs...

Така става като пиша на прима виста.. виж ако се бях замислил можеше и по-голяма глупост да стане :Д
v3x
v3x

Брой мнения : 249
Join date : 28.05.2011
Age : 33
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

v3x's fast report ov the draft (09.10.11) Empty Re: v3x's fast report ov the draft (09.10.11)

Писане by archdevil Пон Окт 10, 2011 4:20 am

lol! Мамка му и на мен ми се драфтеше!
archdevil
archdevil

Брой мнения : 313
Join date : 28.05.2011
Age : 40
Местожителство : plovdiv

Върнете се в началото Go down

v3x's fast report ov the draft (09.10.11) Empty Re: v3x's fast report ov the draft (09.10.11)

Писане by Onewithnothing Пон Окт 10, 2011 6:05 am

ПОДЛОСТ И ПРОКАЗА!
Напоследък доста често ми се случва...
Петък отивам на ФНМ в СФ и ми го взеха заради мана скрул. Сега това...

Репорт реално:

Играя с АБСОЛЮТНО същия дек, с който играх и на пререлийса - 3-4 дебели скааба, 6-2 мана дропа, 3-4 3 мана дроп креатурки, малко ивейжън, един енчантмънт за летене, но този път имаше и терпанейшън блейд с инвизибъл столкър (лолрандом), което сега като се замисля беше глупаво, трябваше да сложа още някой дебелак. Цели 2 волета, още няккъв ремуувал... абе як беше дека, по-агро от миналия път.

Първи рунд отнасям Янко като куцо пиле - домат. Една игра ме би, ама после си ги натеглих и дека влезе както трябва...

Втори рунд - Вексо. Е, една игра без синьо, падам. Втората нещо направих, завъртяха се работите. Третата - ФЪК, ква е тая ръка с 3 скааба, дами и господа!?! Мулиган... Ъ! От тръм та на ХУЙ - ръка с 2 скааба , хубаво, поне че има 2 мана дроп... Който Векса предвидливо пропусна да убие, за сметка на това направи wolfception - 5/5 върколак с фурор ъф дъ битън, тенекиени крила и противен вид. Абе, накратко - би ме без никаква съпротива, щот ме нагази страшно бързо. Обаче, да както каза и отдеве - аз съм едно напред, той едно назад... пишем за мен.

3 рунд - Росен - Първата игра ме изконтролира - направи някакви магии там, и въпреки, че изиграх СВЕТА всичко биде клаустрофобизирано, накрая се оказа, че мога д аго бия само ако ревийлна 3 карти с терпанейшън блейда, който бях зложил на инвизибъл столкър. Еми, ревийлнах 2. 2 и 3 игра протекоха доста еднообразно - 2 ход малко вампирче, 3 ход му давам да лети, после само му чистя пътя и евентуалнодропя още някой лолрандом атакър. Росен както винаги се беше справил доста майстиорски, въпреки че беше отворил крачка, ама мноооого си ги натеглх просто...

4 рунд - ето тук се случи подлото дело. See, на масата всеки си беше събжирал каквото му скимне и като цяло зеленбото беше бая неглектнато. колко върколаци минаха през мен на крайни пикове не мога да обясня, а те са си бомби! Аз обаче все си живеех с мисълта, че ще се разпръснат - така става попринцип! Хората хейт-драфтват. А тва са бомби! Сега като се замисля колко много такива можех да дръпна вместо рандом ГУПОСТи... В един момент се оказва, че се бия с дек, в който ако кихна всичко става 4/6 или 6/4, ЛОЛУАТ!?! Първа игра ме сгази капитално, втора игра - аз него. Трета агрира супер болно, успях да стабилизирам борда едва когато ме беше оставил на 4. Два муунмиста ми изигра тва добиче, мани другото! Та той е на 1-2 по-сериозни атаки, а аз имам трейтъръс блъд, да му взема даже един от беговите си бочове и да му го зафуча в лицето.... и ме прогори с devil's play. ААААААААААААААА ПРЕДАТЕЛСТВООООООО! ИЗМАМААААААААА!!!

В резултат аз паднах на 3 място (като НИКОГА до сега) а той ми отмъкна снапкастър и екстракция. Което само по себеси е по-скоро Insult от колкото Injury, щото тъй или иначе НЯМАМ какво да го правя тоя снапкастър. Дека ми е сглобен, нямам какво да трейдвам спешно и да ми трябва БЪРЗО (2 лиляни не се броят), а имам какво да дам, ако ми трябва да си изтрейдя нещо. За екстракцията хич няма да споменавам. Ама самата идея, че паднах по тоя тъп начин, ми докарва киселини.... O wait, тва е от лютото зеле и китайското дето изръмчих след тва. Поне готини трейдове станаха след това.

НОУТ - следващия път драфт масата да е ТОЧНО 8 човека или кратно на 8, щото виждате кви аберации се получават иначе (да това е официалната версия за това защо съм паднал, а не тва, че не съм се сетил да хейтя, deal with it)
Onewithnothing
Onewithnothing

Брой мнения : 535
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

v3x's fast report ov the draft (09.10.11) Empty Re: v3x's fast report ov the draft (09.10.11)

Писане by Rator Пон Окт 10, 2011 1:43 pm

@ Векс - не се ебавам, сериозно искам повече репортове, супер забавни са Very Happy

@ Драгни - Очаквам много шиене от ваша страна с тоя псевдо-солар-флеър стандарт Very Happy
Rator
Rator

Брой мнения : 690
Join date : 28.05.2011
Age : 30

Върнете се в началото Go down

v3x's fast report ov the draft (09.10.11) Empty Re: v3x's fast report ov the draft (09.10.11)

Писане by Onewithnothing Пон Окт 10, 2011 3:00 pm

Докато не се появят Дисипейтите, дето си поръчал от Калоян. В него момент се хващам за палците със страшна сила и почвамд а играя White Mana Blue Mana Black Mana Red Mana Green Mana бъртинг под - лайк ъ бос What a Face Tap Untap
Onewithnothing
Onewithnothing

Брой мнения : 535
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

v3x's fast report ov the draft (09.10.11) Empty Re: v3x's fast report ov the draft (09.10.11)

Писане by Rator Пон Окт 10, 2011 4:22 pm

Very Happy Very Happy

Ааа ти луд ли си Very Happy и с дисипейти и без твоя дек е страшната сила...

По- скоро докато не ми издадат елекролайз-лайк карта с която да мога да бърнвам без да съм на загуба с карти. Щото аз с/у твоя дек тапаутна ли се че да сложа нещо, което да ти бие демидж съм мн закъсал. В смисъл трябва демиджа да си го бия енд оф търн или поне да издадат инстант дроу, малко по- евтин от BSZ..
Rator
Rator

Брой мнения : 690
Join date : 28.05.2011
Age : 30

Върнете се в началото Go down

v3x's fast report ov the draft (09.10.11) Empty Re: v3x's fast report ov the draft (09.10.11)

Писане by Onewithnothing Пон Окт 10, 2011 7:46 pm

Тряят лиляни. С тях ще върви около 13 пъти повече... Освен това експириънсвам доста сериозни опасения относно мана базата.
Onewithnothing
Onewithnothing

Брой мнения : 535
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

v3x's fast report ov the draft (09.10.11) Empty Re: v3x's fast report ov the draft (09.10.11)

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите