Plovdiv MTG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Брутални отигравания

5 posters

Go down

Брутални отигравания Empty Брутални отигравания

Писане by Onewithnothing Сря Окт 05, 2011 12:35 am

Например преди малко ми се случи следното:

Атакувам с Траксимундар по Генади (той играе skullbriar dek), той саква единствения си крийчър на полето - jugan и хвърля на генерала ми 5 каунтъра. Аз съм лолуат? След това ми го взима с enslave. Обаче преди да успее да ме наколи със собствения ми гад аз му изигравам phyrexian ingester по съответния, след което закачам на инджестъра fireshrieker... И го нарязвам за 32 за един ход с 16/16 дабъл страйкър и остава на едно Twisted Evil Twisted Evil .
Onewithnothing
Onewithnothing

Брой мнения : 535
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Брутални отигравания Empty Re: Брутални отигравания

Писане by deamonhunter Сря Окт 05, 2011 11:27 am

А нищо не казваш за това как Thraximundar-а ти се хвана в Nemesis Trap-a, нали... Sad
deamonhunter
deamonhunter

Брой мнения : 41
Join date : 29.09.2011

Върнете се в началото Go down

Брутални отигравания Empty Re: Брутални отигравания

Писане by Dragonan Сря Окт 05, 2011 11:30 am

11+32+1 = 44?
Dragonan
Dragonan

Брой мнения : 343
Join date : 28.05.2011
Age : 33

Върнете се в началото Go down

Брутални отигравания Empty Re: Брутални отигравания

Писане by v3x Сря Окт 05, 2011 11:43 am

Аз винаги ще помня едно време Машата (не го познавате) ми играе Blue ManaGreen Mana дек... едно време не беше като ся да преливаме от нонбейсик земи, та има само айлънди и форести и ми играе Rude Awakening с entwine... а аз просто си тапнах 4 мана и изиграх два Echoing Decay
v3x
v3x

Брой мнения : 249
Join date : 28.05.2011
Age : 33
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Брутални отигравания Empty Re: Брутални отигравания

Писане by Onewithnothing Сря Окт 05, 2011 1:30 pm

@ янко - факт, наистона май имаше друг крийчър, дето сакна, а Джуганот го утрепах с терминейт след това или нещо от сорта... Ботъм лайн беше че ми взе 12/12 или 13/13 траксимундаря, аз сам си го изядах и после го нарязах за 1 ход с прасе с дабълстрайк :Д

@ Г - па ти си имаш ръце... Но добре, ще разкажа - едната игра ми взе Кейга с Enslave и аз бях ЪЪЪЪЪ уат!? щот ако я оставя на полето ще ме убие с нея, ако я пребия ще ми вземе генерала, който е енчантнал с vow of wildness... абе, гадост и зараза. Друга игра па ми зачука немезис трап по генерала след тригъра на атаката на стака, екзайлна ми го сложи си токен и съответно го сакна за абилитито на Тракс и не загуби нищо. Мнооого силно отиграване...

За друго иконично култово отиграване... С Белчев, преди хиляди години, играем няккви равнишки работи - той Димир дек, аз Оржов, крайно тематични и двамта. Вече сме стигнали до оня момент в играта дето само се гледаме над по 8-9 земи и чакаме на кой ще му дойде боч, който другиия няма да убие или изконтри, ама аз го боцкам с orzhova Twisted Evil (трололол). Той си топдеква рандом консултация с некрофили и си я играе. На следвщия си ход - 2x Moroii и вече такъв е щастлив от живота - два боча наведнъж (едно време кво ползвахме за бочове...). Аз самосе захилвам и в моя ход ги енчантвам двата... с pillory of the sleepless Laughing
Onewithnothing
Onewithnothing

Брой мнения : 535
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Брутални отигравания Empty Re: Брутални отигравания

Писане by Rator Сря Окт 05, 2011 2:04 pm

хахахаха Белчев и Драгни (CLASH OF THE TITANS Very Happy )
Rator
Rator

Брой мнения : 690
Join date : 28.05.2011
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Брутални отигравания Empty Re: Брутални отигравания

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите