Plovdiv MTG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nationals Report: Winterchill

4 posters

Go down

Nationals Report: Winterchill Empty Nationals Report: Winterchill

Писане by Winterchill Нед Сеп 18, 2011 9:11 pm

Еми да се изредя и аз освен... Играх си моя дек (BG Pod) с леки промени, които явно трябваше да са по-големи.

1-ви рунд: Започнах с/у вампири и направих може би единствената си грешка която имаше значение докато имах шанс за топ8, а именно не мулиганнах кофти ръка. Претрепа ме малко по-малко щото теглех основно земи, не ми стигна горивото. 2ра игра задържах добра ръка, отворих идеално обаче аз пропуснах 2 ланд дропа, той пропусна 1 ама нещата му са по-евтини. После играя бъртинг под обаче имам само една птица на полето и мога да намеря 2 дроп. Знам че той има Hero of Oxid Ridge в ръка заради няква инквизиция и вероятно ще го играе за тва не взимам perilous myr, а viridian emissary. Г-д се стабилизирах на 9 живот след като си взех демиджа и трейднах с hero-то. В крайна сметка кастнах Vengeful Pharaoh, той ми го уби с дизмембър в края на хода. На неговия ход вика джъдж да пита дали ако си сакне вампира който съм таргетнал с graveyard абилитито фараона ще отиде отгоре на дека (имам под в игра) и джъджа казва че абилитито се контри. Атакува, оставам на 4, саква си вампира. Като нямам фараон отгоре на дека не мога да си намеря wurmcoil.. тегля земя и си събриам.

2-ри рунд: Играх с пич който играеше RG дек по-тъп от на пецата, прегазих го първата игра, втората 5 последователни топ дека земя и ме би, обаче после имаше декчек и пича имаше грешка, получи game loss и бих. Кофти ми стана за момчето щото явно от скоро играеше.

3-ти рунд: Някъв адаш беше и имаше тениска на Worlds Championship 2008 Competitor. Игра моно-червено. Първата игра ме пречука някак, натеглих си глупости мисля (Entomber Exarch и прочие). Втората му видях ръката с инквизиция - махнах му единия крийчър и остана само с бърн и 1 koth мисля. Само дето познайте кой тегли само земи до края на играта и ме уби ултимата на koth.

4-ти рунд: Вече нямам шанс за топ 8... губя желание за игра. Играх с/у агро версията на Cawblade, налях му се първата го бих.. втората ме преби с гидеон (понякога е адски гаден с/у моя дек). Третата игра mis-sideboard-нах като си извадих скинрендърите щото изключих че е агро версията и играе hero of bladehold и blade splicer. Имах 3 Birthing Pod-a и смятах че ще бия обаче тоя скинрендър ми коства играта...първо се ядосах и чъмп блокнах като мислех че ще трейднат щото просто ми беше до гуша от тъпия ден и не мислех, после много се забавих и той ме наточи много. След тва изигра зелено-черен меч, екипира и ме остави на 3. Аз имах 1 birthing pod в игра, намерх acidic slime, убих му меча, но 3 hawk-a ме довършиха. В общи линии ако играта вървеше като хората (бях играл по-добре и бях задържал скинрендъра) 100% щях да бия.

Намазах си монстъра пи почваме драфта... Аз отначало знам че ще реърдрафтвам, за тва не тая надежди за квото и да е. Насъбрах 4 реърки от които има 2-3 играеми. Събрах някъв BU splash G за един паяк дето вади мрежи Very Happy Върза ми сравнително много и пребих 2ма души на 0. Финала ми беше с/у Сте на който подадох зверския червен дек и той си го игра като шеф. Имаше 2 дивинейшъна и 1 Skywinder Drake. На негово място бих си играл моно червено при тва положение, просто консистентността която получаваш си струва загубата на тея карти - не са изобщо толкова силни. Та така натса беше як и съм доволен, кофти ми е само че почти със сигурност по-добре не можех да играя (3те рунда които имаха значение) обаче пак ме биха щото играх с/у агрота... ако имах един рунд повече с/у малко по-бавен дек историята щеше да е друга вероятно. На всичкото отгоре не ми и връзваше хич... Ама в крайна сметка и тва се случва - на другия нешънълс повече! Birthing Pod Wins, сигурен съм Very Happy Особено като се наям с 3тия цвят Very Happy
Winterchill
Winterchill

Брой мнения : 175
Join date : 29.05.2011

Върнете се в началото Go down

Nationals Report: Winterchill Empty Re: Nationals Report: Winterchill

Писане by archdevil Пон Сеп 19, 2011 5:29 am

Браво Кирца! И все пак добре се представи, за разлика от мен Smile Цялата шумотевица наоколо беше прекалено много особено на драфта и на може би последния кръг от кънстръктед-а! Аз не мога да мисля в такива условия. Догодина повече Smile
archdevil
archdevil

Брой мнения : 313
Join date : 28.05.2011
Age : 40
Местожителство : plovdiv

Върнете се в началото Go down

Nationals Report: Winterchill Empty Re: Nationals Report: Winterchill

Писане by Rator Пон Сеп 19, 2011 10:31 am

Абе Апостоле аре стига па ти само се самонаказваш Very Happy Недей така, виж в Пловдив като не си на отрицателене късмет как мачкаш наред! Те софиянци изобщо не са толкова силни, само дето имат всичко дето им трябва. Следващия път повече, пък и честно да ти кажа в тоя стандарт късмета беше най- важното нещо, а очевидно някои хора си събраха адски мощно заради липсата на такъв... Wink
Rator
Rator

Брой мнения : 690
Join date : 28.05.2011
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Nationals Report: Winterchill Empty Re: Nationals Report: Winterchill

Писане by Rator Пон Сеп 19, 2011 10:33 am

Ей примерно Ти, Стенли, брата, Ванката... като не идват картите просто няма как :/
Киро също един път не е отворил като хората Neutral
Rator
Rator

Брой мнения : 690
Join date : 28.05.2011
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Nationals Report: Winterchill Empty Re: Nationals Report: Winterchill

Писане by Onewithnothing Пон Сеп 19, 2011 11:31 am

Абе аз съм доволен от вас, щото сте ентусиасти. На предните места - браво, рутите, на попребитите - споко, на всеки се случва. Например аз на първия натс на който бях мисля Бенев завърши на последно място... А той още тогава беше джъдж енд стъф.
Onewithnothing
Onewithnothing

Брой мнения : 535
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Nationals Report: Winterchill Empty Re: Nationals Report: Winterchill

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите