Plovdiv MTG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hexproof Report by Hex

4 posters

Go down

Hexproof Report by Hex Empty Hexproof Report by Hex

Писане by Hex Нед Сеп 18, 2011 7:53 pm

Играх Caw-Blade, в общи линии, с малко промени, вместо трети Гидеон имаше Елспет, нямах пожарникари сайд, ами повече timely reinforcements и т.н. Събрахме се Plovdiv Annihilation Force (ПАФ) и отидохме да мажем софиянци на килограм.

Така, първи рунд се пеърнах срещу Доктора, който го fear-вам горе-долу, защото го знам, че им е от про играчите, бил ме е на лимитед 2 пъти преди, та както и да е. Супер пич е и си лафихме бая, докато играхме, казвахме си грешките след игрите и имаше some general talk. Та той играеше UB control, горе-долу същия като на Роро (само дето имаше Карн и не видях нито 1 Ingenuity. Първата игра беше дълга и измъчена, не си изтеглих hawk и си взех след дълъг бой. Втората игра му отворих с втори ход Luminarch и бях първи и следващите ходове стисках контри в ръката и tec edge за tar pit-a му. Бих го лесно тая игра. Третата игра просто БЕШЕ моя и ТРЯБВАШЕ да я взема, ама кво да се прави, наложи ми се да мулиганна до 4 (всичктие ръце бяха с по 1 или 0 земи) и кийпнах O-ring, Island, Plains, Seachrome Coast. Теглих само римувъли и контри, контрих му джейс белерена, celestial purge-нах му грейв титана (ама тъпите токени ме ебаха >< ) после игра Карн и в ръката имах о-ринг и луминарх и си махнах луминарха и после го о-рингнах карн-а. Имах Гидеон в ръката, който ме спасяше, но имах 7 земи и ми трябваше да топдекна зема, ама топдекнах Елспет, играх Гидеон, той имаше Мана лийк и паднах. Същата игра той направи доста голям мисплей. Бях играл Sun Titan и върнах Mirran crusader, той имаше рачет бомб на 3 през неговия ход, игра Джейс Белерен, тегли карта, дуум блейдна титана и гръмна бомбата за крусейдъра И джейса. И фейлна яко, сам си го каза. И все пак паднах от липса на карти ><

0-1

Втори рунд беше лесен. Някъв пич Преслав, който играеше WUB control, точно какъвто и аз бих играл и в общи линии знаех перфектно как му работи дека и го изиграх бая и двете игри и го пребих жестоко в общи линии, нищо интересно, не си и лафихме с тоя пич, нещо беше сдухан, той по-късно даже дропна и си прибра буустерите от драфта. Жалко ми е за пича ,дека му беше баш мой стил, ама кво да се прави.

1-1

В третия рунд си получих първия warning, както и опонента ми. Опонента ми беше пич и си лафихме бая. Играеше моносиньо агро с илюзии, което имаше някви много брутални плейове. Играх Миран Крусейдър и той го копира с 2 phantasmal image-а, после с phyrexian metamorph ми копира sword of feast and famine-a и се опита да го екипира на Crusader илюзията му, ама нито един от двамата не се усети, че илюзията се саква. Киро погледна обаче и вика ВТФ и викнахме джъдж, ае по един уорнинг и за двамата. После го бих де, в тая игра изкарах толквоа много крийчъри, че с Елспет гейннах 12 от една активация. Втората игра той се скрюна, пък аз го пребих с гълъб с меч ъф фийст ен фемин.

2-1

В четвъртия рунд си получих втория warning, щот пак не си гледам грешките на опонентите(нелегални plays), Пича играеше същия дек като мен, а Caw-Blade Mirror-a е бая тъпа работа. Първата игра той ме би, не помня точно как, ама беше някво измъчено и се наложи да викнем джъдж, че да му обясни как работи Oblivion Ring + Into the Roil, който викна друг джъдж, че да му го обясни на него Very Happy.
Втората игра отне толкова много да го бия, защото направих много тъп мисплей по едно време, а всички ни гледаха, защото бяхме последни и 4те джъдж-а ни бяха от 4те страни. Тогава той се опита да ми играе condemn по Emeria Angel-a, който имаше Sword of War and Peace и аз тръгнах да си го слагам долу на дека. даже писах, че гейннах 3 лайф ( а трябваше да е 5 Very Happy ) и веднага един пич вика джъдж. Ае warning и за двамата, на него за Illegal target, на мен за failure to maintain game state. Ениуейс, докато шъфълвахме за трета игра, свърши рунда и draw-нахме.

2-1-1.

На драфта бях на трета маса и подавах на Ангата Пастърмаджиев 1ви и 3ти буустер и в общи линии му хелпнах тук-таме за дека, като му пасвах бая хубави карти за бяло и синьо (и един Fireball) Издрафтих някво черно-зелено с айляшки бочове и странен римувъл (Royal Assassin, Vengeful Pharaoh, някви Sorin's Thirst-ове, Wring Flesh. Реших кат тъпак да играя 2 Greatsword, че да си правя ранните крийчъри малко по-здрави. Имах Garruk's Horde и Dungrove Elder, който бяха г/д айляшки бомби.

Първия рунд от драфта бях срещу пича, с който играх последния рунд на Кънстръктед. Първата игра си наспамих бочовете и го налазих лесно, макар че беше леко бавно. Втората игра закучих играта с royal assassin и vengeful pharaoh, ама сфинкс с fact or fiction ме еба и умрях.. Третата го налазих мощно с някви мъници и му убивах всеки крийчър. Easy stuff

3-1-1

В тоя момент много си се радвах на статс-а, защото бях някъде 16ти в общото класиране, ама се пеърнах срещу Ангата Пастърмаджиев и точно преди да започна да играя ме викнаха за дек чек и се оказа, че не съм си написал, че имам 2 Garruk's Companion, а само 1 и ми дадоха game loss за това. Все тая, Ангата имаше по-голям шанс за топ 8 и без тва, пък и неговия дек ме биеше яко(все пак му паснах някви lawkeeper-и, някви летялки, някви ice cage-ове, fireball и т.н.)

3-2-1

Тук вече нямах надежди за топ 8. Играх срещу някъв пич Кирил и игрите се проточваха много, защото ги lock-вах с royal assassin, ама пича ме надиграваше с комбат трикове в общи линии и ме би просто. И двете игри.

3-3-1.

Като цяло, съм супер доволен от натс-а, издрафтих леко тъп дек, ама кво да се прави, трябваше да падна от Ангата и без тва и след тва беше whatever. Направих супер яките трейдове, изкефих се кат пич, полафих си със Scylant доволно много, абе айляк тайм. Най-вече супер много се изкефих за Митака и Ангата, машините им с машини :Р
Hex
Hex

Брой мнения : 248
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Hexproof Report by Hex Empty Re: Hexproof Report by Hex

Писане by Rator Нед Сеп 18, 2011 8:16 pm

GJ за репорта Ги! GJ и за игрите и изобщо супер добре се представихме тая година с двама души в топ 8 Wink

Моеше да влезем двамата с тебе ама малко повечко късмет нямаше да е излишен Wink Very Happy

Rator
Rator

Брой мнения : 690
Join date : 28.05.2011
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Hexproof Report by Hex Empty Re: Hexproof Report by Hex

Писане by Hex Нед Сеп 18, 2011 8:19 pm

да, щеше да има повече пловдивчани от софиянци в топ8, лолз. щяха да rage-трошат половината зала сигурно Very Happy
Hex
Hex

Брой мнения : 248
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Hexproof Report by Hex Empty Re: Hexproof Report by Hex

Писане by Rator Нед Сеп 18, 2011 8:34 pm

Говедаря щеше на място да куитне меджика ;D Very Happy
Rator
Rator

Брой мнения : 690
Join date : 28.05.2011
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Hexproof Report by Hex Empty Re: Hexproof Report by Hex

Писане by Os1rus Нед Сеп 18, 2011 8:37 pm

Можеше да не излезем живи от там :Д
Os1rus
Os1rus

Брой мнения : 303
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Hexproof Report by Hex Empty Re: Hexproof Report by Hex

Писане by Rator Нед Сеп 18, 2011 8:39 pm

ДА ама нали знаеш че ако излезеш няма връщане в помещението, а ние със Стенли обсъждахме дали да не заживеем там и без тва безплатно със СтарКрафт2 така че то се тая дали ще те пребият или няма да играеш безплатно СтарКрафт2....
Rator
Rator

Брой мнения : 690
Join date : 28.05.2011
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Hexproof Report by Hex Empty Re: Hexproof Report by Hex

Писане by Hex Нед Сеп 18, 2011 8:59 pm

Аз мога да играя безплатно Starcraft 2, ама не съм мноо фен Very Happy
Hex
Hex

Брой мнения : 248
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Hexproof Report by Hex Empty Re: Hexproof Report by Hex

Писане by archdevil Пон Сеп 19, 2011 5:23 am

Браво Ги, и за представянето и за рипорта Smile Догодина ни трябва повечко късмет и повечко тишина в помещението Smile
archdevil
archdevil

Брой мнения : 313
Join date : 28.05.2011
Age : 40
Местожителство : plovdiv

Върнете се в началото Go down

Hexproof Report by Hex Empty Re: Hexproof Report by Hex

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите