Plovdiv MTG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nationals Report: Rator

2 posters

Go down

Nationals Report: Rator Empty Nationals Report: Rator

Писане by Rator Нед Сеп 18, 2011 7:52 am

Така - второто ми национално. Искам само да кажа, преди да започна, че бях готов мъжки да си поема 0-4 на констръктед и после 3-0 на драфт, защото с тоя моя дек и с тоя адски шибан стандарт за UW контрол-а просто все едно отивах там на заколение. Падам от всичко, квото и да тествам онлайн или с пловдивчани все падам.

Standart Round 1 - RDW Phoenix вариант
G1
Печеля дайс рол-а, той ми отваря с някви гайдове по едно време стабилизирах положението - кондемн на феникси, ДоЖ един път, ама това което изтеглих когато ми трябваше нещо сериозно беше луминарч.. Абе накрая си ме преби Wink
G2
Мощно сайдвам, турих му 2 Файъруолкъра подред и спечелих на 22 лайф +
G3
Оня стартира мощно аз мулиганвам - тегля Purge, Condemn, FF - всичкото му се изсипваше и и накрая когато борда беше чист сложих Елспет, дигнах я на 6, оня през неговия ход тапаутна за бърст по мен и вече играта беше решена. С контра в ръка и токени на полето, от следващия ход почнах да гейнвам лайф и oня остана прекалено назад. Елспет е яка, не бих я заменил с Гидеон. Точно всички ме съветваха за Гидеон> Елспет с/у червено, но ако сложа Гидеон трябва само да му спамя първото абилити, а когато и на двама ни е свършил fuel-a оня като почне да деква болтове и инсинерейти по главата ми Гидеон не ме спасява, общо взето само stall-va положението, а Елспет малко по малко излизам от гадната ситуация. Винаги бих ги играл 1 на 1.
1-0

Standart Round 2 - Valakut Mad
G1
пак печеля die roll-a, оня отваря с фойл валакут аз го следвам с луминарч. Имах всичките контри на света в ръката така че докрая на играта оня имаше само 1 Overgrown Battlement на полето - смърт от ангели.
G2
Оня пак отваря с фойл валакута, аз кийпвам ръка Luminarch, Gideon и Ingenuity, надявайки се че ситуацията ще се повтори ако тегля контри, но уви не стана. Изрампи си като пич и 18 по мен.
G3
Отварям с Луминарч като по чудо, но стъквам на 3 земи, контрейки му рампата за да не е прекалено напред. На 4тия каунтър си правя ангел, той ми натуралайзва лумианрха и казва че ангела не го ебе. Да ама като съм сайднал 4 FF, 4 mana leak-a, 2 cancel-a, 1 negate, 3 spell pierce тва "не го ебе" се превърна в убит от 1 ангел.
Имаше една интересна врътка когато бях на 4 мана и оня играе Титан, аз кансъл, оня Съмънинг трап, аз спел пиърс и оня пак съмънинг трап. Изкара Симулакрум бе ич да му пука и играта беше дотам.

Standart Round 3 - RDW Goblins Variant
G1
Един от най- големите пичове на турнира, с него обсъждахме игрите докрая. Изпуснах му някви карти от дека и видях кво играе, оня изобщо не се трогна, вика "спокойно бе братле". Както се бяхме заговорили се сетих за Говедаров, който е точно обратното на тоя човек Very Happy Та първа игра ДоЖнах 2 пъти подред и на човека не му остана fuel.
G2
ТОй започна с Арсонисти и тем подобно, през цялото време бях под pressure през цялото време и резолвнаха някви шрайнове. Та умрях си от тея шрайнове Very Happy
G3
Тая започна така мощно от мен - Condemn, Purge, Flashfreeze, Timely Reinforcements. След тва 2 Кор Файъруолкъра. GG?

Standart Round 4 - Валакут Mad Mad Mad
G1
Първата ме взе като пич нямах много какво да му кажа. Не помня много какво стана. Тоя човек беше ключовия елемент в downfall-a ми на тоя натц.
G2
Аз го бих доста неочаквано, в смисъл той почна да ми играе някви Инферно Титани, които не си правех труда да контря, защото биваха ДОЖ-нати.
G3
Най- уникалната игра на турнира за мен... той на 7, аз със Гидеон на полето и от миналия път изтеглил от Индженуити спел пиърс и Уърмкойл. Такааа... той има много мана. Каквото и да става аз попринципн предпочитам да играя на сигурно и бих запазил спел пиърса вместо да се тапаутвам за уърмкойл, но като му погледнах маната той имаше достатъчно да плати за Green Sun's Zenith дори и да изкара Avnger of Zendikar. Така че сложих уърмкойла и общо взето каквото и да изкара е GG, бях доволен че съм спечелил.
Да ама чеп.
Оня мисли 2 часа и накрая тапаутна за TERRASTODON. TERRASTODON дами и господа, това дори не съм чувал да се играе, адската тъпотия. Еми счупи ми О-ринг-а, който държеше зелен титан, гидеона и спрединг сийс-а в/у валакут. Земите които влязоха му позволтиха да убие слоновете, които ми даде. Не изтеглих ДоЖ и той ме уби. GG..

DRAFT
подавах на говедаров. Разбрах доста бързо че ще е черно червено, аз почнах да пиквам бяло-синьо с Aegis Angel и aether Adept-и. Общо взето бях супер, на мен ми подаваше тоя дето ме би с валакута, той беше черно-зелено.

Round 1
Естествено пеърнах се с/у Говедаря първи рунд на драфт-а и той ме уби с лавамансъри и простотии. Тук обаче съм си само аз виновен и се кърсвам ТОЛКОВА много и досега че не смятам и не смятам. Той имаше някъв борд със скъбрейкър гигант онея лайфлинкъри и чайлд оф найт. Ако го атакувам със хекспрууф птичка с меч, сметнах, че за следващата атака няма да го убие щото ще гейнне достатъчно лайф. Ама понеже съм сметнал грешно загубих сигурна победа и той ме направи 0-2. После играхме една приятелска на която го бих rather адски мощно когато ми влязоха Адептите, Aegis Angel-a и прочие, но това е доста радър /care.

Round 2
перънах се с/у същия човек с/у когото играх по това време миналия натс (миналия път пак бях с/у говедаров 1ви рунд и 2ри с/у този), само че за разлика от преди, тоя път той беше с шибан зелено червен дек, а аз бях с бяло- синия контрол и го взех както си подобава. Играх адски агресивно с некви птички некви флайъри и му махах всякакви паяци. Бих го 2-1 когато ми измъкна една игра с Overrun. BTW TIMELY REINFORCEMENTS E POWERHOUSE Very Happy Very Happy

Round 3
Пеърнах се с/у същия човек, който ме би с Терастодона. Вече виждам какво е да играеш с/у Primordial Hydra. Просто си умрях едната игра с по 4, 8, 16 демидж...
Втората направих адски бързия старт, имах супер много флайъри на полето и адепт в ръката. Оня имаше хидра обаче щях да го убия щото имах адепт и можех да го рейсна. Той обаче игра Сенгир Вампир който самичък блокира всякаква атака - все пак ако ми убеи един крийчър умирам от атака след това... седях така, надявайки се на пацифизъм, друг етер адепт или Ice Cage.. не. GG Smile

Останах адски доволен от резултата, с изключение на драфта. Забравих да спомена, но освен с/у говедаря абсолютно всяка ръка ми беше мулиган и кийп на 6 на драфта. Не че е кой знае кво, все едно не се е случвало и преди, но винаги започвам fast and furious на стандарт и на драфта дори и сега с прекрасен дек беше фейлаж.
4-3 завърших на 13то място. Wink

Чакам да чета ваши репорти!!!!!!!
Rator
Rator

Брой мнения : 690
Join date : 28.05.2011
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Nationals Report: Rator Empty Re: Nationals Report: Rator

Писане by Os1rus Нед Сеп 18, 2011 5:38 pm

Догодина поне 3ма пловдивчани в топ 8.
Os1rus
Os1rus

Брой мнения : 303
Join date : 28.05.2011

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите